هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است سرخپوشان شانس زیادی برای پیروزی در دربی تهران دارند.

عباس آقایی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره شرایط پرسپولیس برای دربی تهران و اینکه آیا شاگردان یحیی گل‌محمدی می‌توانند برنده این بازی باشند، گفت: پرسپولیس قهرمان پنج دوره لیگ برتر است و استقلال بعد از ۹ سال حالا چهار ماه است که صدرنشین لیگ شده و قطعاً کار آسانی در پیش نخواهد داشت. استقلال تیمی قابل احترام است و نتایج خوبی هم گرفته، ولی اعتقاد من این است که پرسپولیس در اکثر خطوط شرایط بهتری نسبت به حریفش دارد. اعتقاد من این است که اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد پرسپولیس شانس زیادی برای برد در دربی خواهد داشت.

وی در مورد درخشش رضا اسدی در بازی قبلی و اینکه از بین اسدی و کامیانی‌نیا کدام بازیکن باید در ترکیب ثابت قرار بگیرد، تصریح کرد: زدن دو گل باعث نمی‌شود که از میزان تأثیرگذاری و تجربه کامیابی‌نیا در دربی‌های تهران چشم‌پوشی کنیم. من بدون شک کامیابی‌نیا را انتخاب می‌کنم.

آقایی راجع به عملکرد فوق‌العاده خط دفاعی استقلال تصریح کرد: خیلی‌ها در این مورد صحبت کرده‌اند و استقلال هم آمار خوبی در این زمینه داشته است، ولی مطمئن باشید پرسپولیس می‌تواند خط دفاعی استقلال را اذیت کند. پرسپولیس در فاز تهاجمی بازیکنانی تکنیکی، سرعتی و دریبل زن دارد و مدافعان استقلال برابر این سه فاکتور ضعف دارند.

هافبک پیشین پرسپولیس درباره اینکه آیا احتمال دارد کادر فنی سرخپوشان از احمد گوهری در دربی استفاده کند، خاطرنشان کرد: این تصمیم به مربیان مربوط می‌شود، ولی اعتقاد من این است که پرسپولیس باید پای لک بایستد. به هر حال این گلر در لیگ قهرمانان و خیلی از بازی‌های دیگر درخشید و لک هم می‌تواند مثل هر آدمی در هر شغل و حرفه‌ای اشتباه داشته باشد. نظر من این است که در دربی از حامد لک استفاده شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)