پرسپولیس نیوز: مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت: ما تا ۴۸ ساعت دیگر منتظر می‌مانیم تا خبرهای خوبی که وعده داده‌اند عملی شود.

احمد آل‌نعمه بعد از حضور در سازمان لیگ اظهارداشت: ما در سازمان لیگ حضور پیدا کردیم تا ببینیم مشکلات تیم به چه صورت می‌شود. امروز هم جلسه خوبی برگزار کردیم و در نامه‌ای کتبی که همه بازیکنان آن را امضاء کردند تا روز ۲۲ دی‌ماه مقرر شد تکلیف تیم مشخص شود و اگر این اتفاق نیفتاد بازیکنان به تیم‌های دیگر بروند. با این شرایط سخت است و نمی‌توانیم بازی کنیم. ما نه سرمربی داریم که ما را تمرین بدهد و شما ببینید که با تیم بزرگ پرسپولیس هم بازی داریم.

وی در خصوص اینکه گل‌محمدی گفته تا هفته آینده مشکلات حل می‌شود، گفت: به ما هم گفته‌اند خبرهای خوبی در راه است. ما تا ۴۸ ساعت دیگر منتظر می‌مانیم تا خبرهای خوب برسد. همین حالا می‌بینید که استقلال و پرسپولیس از بازیکنان نفت تهران تشکیل شده‌اند. اگر قرار باشد بازیکنان نفت قراردادشان را فسخ کنند دیگر تیمی نمی‌ماند که بخواهد با رقبا بازی کند. امیدوارم مشکلات حل شود. من خودم بندی در قرارداد ندارم که بخواهم قراردادم را فسخ کنم اما یکی از بازیکنان قراردادش را فسخ کرد و جدا شد. من هم روز گذشته مجبور شدم به عنوان سرمربی فعالیت کنم.

وی در پاسخ به این سوال که تکلیف نفت تهران در بازی با پرسپولیس چه می‌شود، گفت: در بازی با پرسپولیس جایی برای تمرین کردن نداریم و سرمربی هم نداریم، فکر نمی‌کنم با این شرایط ما بازی کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)