تلاش‌های وزیر ورزش و جوانان برای انتخاب فردی جدید به‌عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نتیجه نداشته است و باوجود مذاکره با چندین گزینه فعلا خبری از انتخاب مدیرعامل نیست.

سجادی دیروز در این خصوص اعلام کرد فعلا صدری به‌عنوان سرپرست باشگاه به کار ادامه می‌دهد (درحالی‌که مدت‌زمان قانونی حضور او به‌عنوان سرپرست به پایان رسیده) و احتمالا چندنفر به هیات‌مدیره اضافه می‌شوند تا درخصوص مدیریت باشگاه تصمیم بگیرند و البته پاسخی به این ابهام نداده که چرا بعد از گذشت این زمان نسبتا قابل‌توجه هنوز حتی برای هیات‌مدیره هم گزینه‌های مناسب را پیدا نکرده است.

دیروز اما یک اتفاق دیگر هم رخ داد. مهرعلی باران‌چشمه، رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای که گزینه مدیریت پرسپولیس بود، در برنامه ورزش و مردم اعلام کرد پیشنهاد وزیر ورزش را رد کرده است. نکته مهم صحبت‌های او اما به مدیرعامل استقلال مربوط بود. وی گفت: «آجرلو به‌عنوان یک مدیر باشگاهی و فوتبالی در این مدت خیلی وضعیت استقلال را سروسامان داده است. واقعا از عهده کار هم برمی‌آید. حتی پیشنهاد داد و گفت بیا اینجا من کمک می‌کنم، اما افراد بهتر از من می‌توانند در این باشگاه کار کنند، زیرا پرسپولیس نیاز به کمک بیشتری دارد.»

این صحبت باعث شد موجی از انتقادها از مدیرعامل استقلال در فضای مجازی به راه بیفتد؛ چراکه پیش‌تر شایعه شده بود آجرلو به‌خاطر رابطه خوب با باران‌چشمه در ماجرای صحبت با او برای مدیرعاملی پرسپولیس نقش دارد و حالا مشخص شده که شایعات صحت داشته‌اند. جالب اینکه برخی مدعی‌اند حمایت اخیر مربیان و بازیکنان پرسپولیس از صدری هم مانع از انتخاب باران‌چشمه به‌عنوان گزینه مدنظر مدیرعامل تیم رقیب بوده است و حالا که خبری از حضور وی در پرسپولیس نشده و وزیر هم با یک عقب‌نشینی از ادامه فعالیت صدری خبر داده، نشان می‌دهد ائتلاف پرسپولیسی‌ها جواب داده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)