پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی محتاطانه برانکو باعث شد تا این تیم با وجود قهرمانی در مقابل استقلال شکست بخورد.

ناصر ابراهیمی در خصوص شکست یک بر صفر پرسپولیس در دربی هشتاد و ششم پایتخت مقابل استقلال تهران گفت: پرسپولیس روز خوبی را در مقابل استقلال پشت سر نگذاشت. قبلا هم گفته بودم تیمی برنده بازی می شود که بتواند جنگ میانه میدان را از آن خود کند. استقلال هم خیلی خوب مهره هایش را در زمین قرار داده بود و توانست کنترل توپ و میدان را در اختیار بگیرد.

مربی اسبق پرسپولیس درباره علل شکست سرخپوشان اظهار داشت: ترکیب پرسپولیس کاملا دفاعی بود و می خواست در ابتدا بازی را نبازد و پس از آن به فکر استفاده از موقعیت‌های خود برای رسیدن به گل بود. نمی دانم چرا پرسپولیس دنبال مساوی بود. واقعا بایدا از کادر فنی پرسپولیس دلیل بی انگیزگی بازیکنان این تیم را پرس و جو کرد.

ابراهیمی در ادامه اظهار داشت: موقعیتی نصیب مهاجمان پرسپولیس نشد. چرا که هافبک های این تیم تنها به فکر مهار بازیکنان خط میانی استقلال تهران بودند. با اینکه پرسپولیس در نیمه دوم توانست بازی بهتری را نشان دهد اما باز هم در حد و اندازه های نام خود نبودند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حالا هواداران باید این باخت را فراموش کنند و به تیم خودشان ببالند که اینقدر قاطع و محکم توانسته است خودش را قهرمان لیگ برتر کند. بازی با الوصل امارات در پیش است و نباید روی یک باخت تمرکز کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)