پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه با این سبک مدیریت راه پرسپولیس به بیراهه ختم می‌شود چرا که عدم ثبات برنامه ریزی را از مسوولان باشگاه خواهد گرفت.

ناصر ابراهیمی با اشاره به شرایط حال حاضر باشگاه پرسپولیس و تغییرات مکرر در مدیریت این تیم گفت: متاسفانه خیلی از اتفاقات پشت موفقیت‌های سال‌های اخیر که تنها بازیکنان و کادرفنی در آن نقش داشتند، پنهان ماند. البته این تنها مربوط به امسال و یا سال گذشته نیست و سال‌های سال است که فوتبال ما از بکارگیری افراد غیر متخصص ضربه خورده است.

وی افزود: وقتی در تاریخ پرسپولیس خیلی از پیشکسوتان تیم هستند که در زمینه مدیریت‌های کلان فعالیت داشتند، چرا باید از افراد غیر متخصص استفاده شود که این موضوع موجب نگرانی هواداران شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: هنگامی که اخبار باشگاه را دنبال می‌کنم بسیار نگران می‌شوم. چرا که از سویی پرونده‌ها در فیفا ممکن است مشکل ساز شود و از سوی دیگر عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و شرایط مالی تیم موجب شده تا شرایط چندان خوبی وجود نداشته باشد.

وی تاکید کرد: آفت اصلی فوتبال ما مدیریت‌های مقطعی است. همین موضوع و بیشتر از آن وجود افراد غیر متخصص موجب شده تا فوتبال ما دچار نابسامانی شود. باشگاه‌داری دارای پنج اصل است اما برای مثال در مدیریت پرسپولیس هیچ کدام از این ۵ اصل را ما شاهد نیستیم.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: درخواست ما این است که اگر یک مدیر روی کار می‌آید، اجازه دهند او کارش را ادامه دهد و برای زمان حضورش در باشگاه برنامه داشته باشد. مدیریت فوتبال از دید من به تجربه هم نیاز دارد اما از افراد حال حاضر هیات مدیره پرسپولیس کدام یک فوتبالی هستند؟ متاسفانه با این شیوه، پرسپولیس با مشکلات بزرگ روبه رو خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)