پیشکسوت فوتبال ایران گفت: یحیی باید یک مهاجم دیگر که سرزن و شوت‌زن باشد جذب کند تا بتواند مشکل گلزنی این تیم حل شود.

ناصر ابراهیمی در گفت‌وگو با ایرنا، در مورد وضعیت نقل‌وانتقالات پرسپولیس اظهار داشت: خداراشکر بازیکنان خوبی در فصل نقل‌وانتقالات جذب پرسپولیس شد ولی زود است بخواهیم در مورد بازیکنان جدید تیم نظر بدهیم . چون این بازیکنانی هنوز بازی نکرده‌اند و نمی‌توانیم آنها را قضاوت کنیم.

وی ادامه داد: البته مدیران پرسپولیس با بازیکنان باتجربه‌ای قرارداد بسته‌اند و آنها می‌توانند عصای دست یحیی گل محمدی در طول فصل باشند. در خصوص خط حمله هم به تازگی شهاب زاهدی به پرسپولیس آمده و بازیکنی باهوش و باکیفیت است که می‌تواند در امر گلزنی به تیم کمک کند.

مربی اسبق پرسپولیس گفت: به جز زاهدی، عبدی هم یکی دیگر از مهاجمان پرسپولیس است؛ اما یحیی باید یک مهاجم دیگر که سرزن و شوت‌زن باشد جذب کند تا بتواند مشکل گلزنی این تیم حل شود.

ابراهیمی درباره نبود بازیکن باکیفیت در فوتبال ایران عنوان کرد: متاسفانه هر روز فوتبال ایران در حال افت است. الان همه تیم‌های لیگ برتری از سایر تیم‌ها یا بازیکن خارجی جذب می کنند ولی اصلا از بازیکنان آکادمی‌ باشگاه خودشان استفاده نمی‌کنند. چون می ترسند با بازیکنان بی تجربه نتیجه کسب نکنند. همین موضوع باعث شده است به دنبال بازیکن‌های پا به سن گذاشته باشگاه‌های دیگر باشند.

وی درباره اینکه پیشکسوتان(متوهم) استقلال معتقد هستند وزارت ورزش به پرسپولیس توجه بیشتری می‌کند، یادآور شد: اصلا چنین چیزی نیست و این دو تیم تحت پوشش دولت هستند. به نظر من استقلال ضعف مدیریتی شدیدی دارد و برخی افراد هم در مدیریت این باشگاه دخالت می‌کنند.

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: نمی‌گذارند خود مدیریت باشگاه تصمیم بگیرد و در این چند سال هم پرسپولیس و هم استقلال به طور مداوم مدیران‌شان تغییر کرده است. تا یک مدیری با شرایط باشگاه آشنایی پیدا می‌کند سریع او را عزل و یک جایگزین برای او پیدا می‌کنند. ولی در اروپا چنین چیزی رخ نمی‌دهد. متاسفانه بیشترین عمر مدیریت در استقلال و پرسپولیس ۳ سال است.

وی در خصوص جدایی عیسی آل کثیر از پرسپولیس گفت: عمر بازیگری هر فوتبالیستی حدودا ۱۰ سال است و با توجه به شرایط موجود خودشان یا خانواده‌شان مجبور هستند تصمیماتی برای آینده بگیرند که شاید به مذاق هواداران خوش نیاید. البته آل‌کثیر اصلا کم لطفی نکرد و پولی که از سپاهان گرفته هم نوش جانش و امیدوارم در تیم جدیدش موفق باشد.

ابراهیمی در خصوص شرایط پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: باشگاه‌های حوزه خلیج فارس هزینه‌های خیلی زیادی می‌کنند و قطعا شرایط پرسولیس سخت خواهد بود. چون هر سالی که می‌گذرد تیم‌های آسیایی قدرتمندتر می شوند. شما ببینید تیم‌های عربستانی چه بازیکنان بزرگی به خدمت گرفته‌اند.

وی افزود: خداراشکر مدیران باشگاه بازیکنانی را گرفتند که تجربه کافی در این مسابقات دارند. اگر بازیکنان پرسپولیس با آمادگی خوب به آسیا بروند قطعا بهترین نتیجه را خواهند گرفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)