پرسپولیس نیوز: پیشکسوت فوتبال ایران با تاکید بر اینکه حفظ سلامتی و جان مردم و ورزشکاران از برگزاری مسابقات مهمتر است، گفت: ویروس کرونا هم نمی تواند مانع از قهرمانی پرسپولیس در لیگ نوزدهم شود.

ناصر ابراهیمی در خصوص تأثیر لغو بازی‌های فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: کاملاً طبیعی است در چنین شرایطی همچون سایر کشورها اقدام به تعویق بازی‌های لیگ برتر کنیم. چیزی مهمتر از سلامتی برای هر انسان وجود ندارد و این موضوع می‌تواند در تصمیمات بعدی فوتبال ایران و حتی فیفا تأثیر بگذارد.

وی درباره روند آماده‌سازی تیم‌های لیگ برتری برای بازگشت به شرایط مطلوب ادامه داد: در بالای جدول شانس پرسپولیس بیشتر از بقیه است و فکر نمی‌کنم ویروس کرونا مانع از قهرمانی این تیم در فصل جاری شود. به هر حال اتفاق غیرقابل پیش‌بینی رخ داده و نمی‌توان کسی را مقصر دانست. به نظر می‌رسد تیم‌های پایین جدول باید فکر اساسی برای کسب امتیاز در کوتاه‌مدت کنند تا بتوانند از منطقه سقوط فاصله بگیرند.

کارشناس فوتبال ایران درباره لغو انتخابات فدراسیون فوتبال افزود: بلایی که سه تفنگدارِ مدیریتی در فدراسیون فوتبال ایجاد کردند، آنقدر زیاد است که سال‌ها طول می‌کشد بخواهیم شرایط را ایده‌آل کنیم. آقایان تاج، ساکت و کفاشیان کاری کرده‌اند که فوتبال ایران به این حال و روز افتاده است. چرا باید اعتبار ورزش و فوتبال ایران در کرسی‌های بین‌المللی به سادگی زیر سؤال برود؟

ابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: مشکلی که در فدراسیون فوتبال است را پرسپولیس هم دارد. در ۴۰ سال گذشته حدود ۲۱ مدیرعامل به این تیم آمده‌اند که خودش جای سؤال است. هیچ ضوابطی برای رسیدن به این مقام در نظر گرفته نمی‌شود و همین الان هم شاهد خواهیم بود که رابطه‌ها حرف اول را می‌زند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)