چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت (۲۰:۴۸)

مرجع خبری پرسپولیس : کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در صدور رای‌های خود در خصوص بازیکنان و تیم‌های متخلف، ابراهیم توره بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس و دو بازیکن تیم پیام را ‪ ۱۰‬میلیون ریال جریمه کرد.

به گزارش مرجع خبری به نقل از سایت اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال، آرای صادره از سوی کمیته انضباطی این فدراسیون به شرح زیر اعلام شده است:

جریمه نقدی برای بازیکنان پرسپولیس و پیام
دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و پیام خراسان درحالی برگزار شد که از سوی ابراهیم توره بازیکن پرسپولیس و محسن ارزانی به همراه روح اله بهرامی بازیکنان پیام خراسان تخلفات زننده‌ای صورت گرفت.

بر همین اساس ابراهیم توره به همراه دو بازیکن فوق با توبیخ کتبی و درج در پرونده به پرداخت ‪ ۱۰‬میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

*جریمه یک میلیون ریالی برای تیم ذوب آهن
دیدار دو تیم داماش گیلان و ذوب آهن اصفهان درحالی برگزار شد که ‪ ۵‬بازیکن ذوب آهن از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند. بر همین اساس تیم فوق باید مبلغ یک میلیون ریال جریمه نقدی را پرداخت کنند.

* احضار مربی تیم ابومسلم به کمیته انضباطی
در خصوص مشکلات داود رفتعی، کمک داور فوتبال مبنی بر اظهارات مطالب نادرست،کمیته انضباطی آرمین رهبری مربی تیم ابومسلم را به کمیته انضباطی احضار کرد.

بر همین اساس وی روز شنبه ‪ ۸۸/۲/۲۶‬باید در کمیته انضباطی حضور داشته باشد
*محرومیت و جریمه نقدی برای بازیکن ذوب آهن

دیدار دو تیم فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان در حالی برگزار شد که محمد رضا خلعتبری به دلیل اهانت به داور مسابقه و فحاشی، از سوی کمیته انضباطی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ‪ ۱۵‬میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)