سرپرست تیم فوتبال راه‌آهن معتقد است وحید طالب لو و شیث رضایی به دلیل سوابق‌شان می‌توانند به این تیم در لیگ چهاردهم کمک کنند.

بهنام ابوالقاسم‌پور در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص وضعیت تیم فوتبال راه‌آهن اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که راه‌آهن داشت، کارمان را کمی دیر آغاز کردیم اما استیلی تیم را خوب جمع کرده است. چند بازیکن خوب راه‌آهن از قبل در این تیم مانده‌اند، چند بازیکن جوان به جمع ما اضافه شده‌اند و بازیکنانی را هم خریده‌ایم تا به ما کمک کنند. همچنین در تست‌گیری یکی، دو بازیکن عملکرد مناسبی داشتند که به تیم اضافه خواهند شد و پدیده‌های لیگ می‌شوند. باید بگویم نام آنها را این فصل زیاد خواهید شنید.

وی درباره حضورش در پست سرپرستی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: استیلی لطف کرد و به من پیشنهاد سرپرستی راه‌آهن را داد که من هم بعد از یک هفته بررسی این پیشنهاد را قبول کردم تا به این تیم بیایم و به عنوان سرپرست کارم را آغاز کنم.

سرپرست تیم فوتبال راه‌آهن با بیان اینکه تا به حال چنین سمتی را تجربه نکرده، یادآور شد: در تیمی سرپرستی نکرده‌ام اما 9 سال است که در یکی از مناطق تهران به عنوان مشاور شهردار و مدیر تربیت بدنی شهرداری فعالیت می‌کنم. در شهرداری کارهایم اجرایی و بسیار سخت است. کارهای اجرایی را دوست دارم و در راه‌آهن هم باید کار اجرایی انجام دهم.

ابوالقاسم‌پور درباره وضعیت حضور وحید طالب‌لو و شیث رضایی در تیم راه‌آهن عنوان کرد: این 2 بازیکن با استیلی صحبت کرده‌اند تا به تیم ما در لیگ چهاردهم کمک کنند. با توجه به سوابق فنی که دارند، فکر می‌کنم بتوانند این فصل به ما کمک کنند.

وی همچنین درباره حضورش در انتخابات هیئت فوتبال استان تهران گفت: در انتخابات ثبت نام کرده بودم اما 2 بار این انتخابات به تعویق افتاد. قصد من این بود که فوتبال تهران را احیا کنم اما هنوز وضعیت انتخابات مشخص نیست. در حال حاضر هم در تیم راه‌آهن هستم و امیدوارم بتوانیم با محمود کلهر که مسئول آکادمی راه‌آهن است به فوتبال تهران و استعدادها برسیم تا گوشه‌ای از کار را بگیریم.

ابوالقاسم‌پور تأکید کرد: مشخص نیست که وضعیت انتخابات چه خواهد شد و هنوز تصمیم جدیدی در این باره نگرفته‌ام. نمی‌دانم چه انتخاباتی است که هنوز نتوانسته‌اند آن را برگزار کنند و حتماً برای فدراسیون، وزارت ورزش و … اهمیت دارد که هنوز رئیس هیئت فوتبال را انتخاب نکرده‌اند. احتمالاً برای برخی افراد سود و منفعتی در میان است که نمی‌گذارند فوتبال تهران رشد کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)