پرسپولیس نیوز: پیشکسوت پرسپولیس ضمن اشاره به عملکرد بازیکنان این تیم در دیدار هفته اول مقابل پارس جنوبی، گفت: پرسپولیس در خط حمله نیاز به مهاجم شش دانگ دارد تا بتواند حملات همه جانبه‌ای داشته باشد.

بهنام ابوالقاسم پور درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم در هفته اول رقابت های لیگ برتر گفت: در اولین بازی از رقابت ها مهمترین موضوع کسب سه امتیاز است. پرسپولیس مقابل مدافع قهرمانی توانست حداکثر امتیازات این بازی را کسب کند تا با آرامش بیشتری به فکر برطرف کردن نقاط ضعف خود باشد.

کارشناس فوتبال ایران ادامه داد: هر دو تیم بازی خیلی خوبی را انجام دادند. فکر می کنم آمادگی جسمانی بالای بازیکنان پرسپولیس سبب شد مدافعان پارس جنوبی در نیمه دوم توان رقابت نداشته باشند و در بسیاری از صحنه ها عقب بمانند. اگر زوج خط حمله پرسپولیس می توانست دروازه حریف را بهتر شناسایی کند قطعا نتیجه بهتری برای این تیم رقم می خورد.

مهاجم پیشین پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران درباره حضور امیر روستایی در کنار علی علیپور به عنوان مهاجمان پرسپولیس در بازی اول تصریح کرد: روستایی بازیکن دونده و جوانی است که نیاز به زمان دارد. نباید به اندازه یک بازیکن باتجربه از او انتظار داشت. او رفت و آمدهای خوبی به گوشه های زمین و محوطه جریمه پارس جنوبی داشت. با این حال فکر می کنم اگر پرسپولیس می خواهد در رقابت های فشرده این فصل خود در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا نتیجه بگیرد باید مهاجم زهردار داشته باشد.

ابوالقاسم پور تاکید کرد: علی علیپور کمتر در موقعیت گلزنی قرار گرفت چون نمی توانست به دروازه حریف خیلی نزدیک شود. او اگر یک مهاجم شش دانگ را کنار خود می دید با آرامش بیشتری بازی می کرد. در هر صورت فکر می کنم پرسپولیس هفته به هفته بهتر می شود و می تواند رقبای خود را شکست دهد.

کارشناس فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا گابریل کالدرون می تواند پرسپولیس را به چهارمین قهرمانی در لیگ برساند؟ اذعان داشت: کالدرون کارش را خیلی خوب بلد است. شما دیدید بازیکنان پرسپولیس تا دقیقه ۹۰ دویدند و می جنگیدند. همین مولفه می تواند به پرسپولیس کمک کند تا به بردهای بیشتر برسد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)