پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یحیی گل محمدی باید در خط دفاع بازیکن جدید جذب کند تا رفته رفته تبدیل به جانشین قابل اعتماد برای سید جلال حسینی شود.

بهنام ابوالقاسم پور در گفتگو با مهر، در خصوص عملکرد پرسپولیس در دو هفته اخیر پس از تثبیت قهرمانی خود در لیگ برتر گفت: این تیم با وجود تمام حاشیه های مدیریتی نتایج خیلی خوبی گرفت و به پوکر قهرمانی رسید. تمرکز در رختکن پرسپولیس برای کسب پیروزی های متوالی از بین نرفت. پس از قهرمانی هم طبیعی است که انگیزه بازیکنان کمتر شود اما فکر می کنم کیفیت بازی آنها افت نداشته است.

پیشکسوت پرسپولیس درباره دلایل تکرار قهرمانی این تیم بدون برانکو ایوانکوویچ و با حضور یحیی گل محمدی در راس کادرفنی سرخپوشان افزود: ثبات در لیست بازیکنان و اتحاد ذهنی که بین آنها بود باعث شد تا پرسپولیس با کمترین حاشیه در مسابقات حاضر شود و به نتیجه برسد. یحیی گل محمدی به وحدت بین بازیکنان کمک کرد تا این تیم تمرکز خود را حفظ کند. البته نمی توان منکر تفکرات باقیمانده از دوران برانکو شد.

وی درباره احتمال موفقیت پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی مقابل استقلال تهران تصریح کرد: دربی در هر شرایط خاص است. این دو تیم می توانند یک جام را با یک پیروزی در نزدیکی خود لمس کنند. قطعا بازی سنگینی را شاهد خواهیم بود که با ذهن بازیکن پیش می رود. هر تیمی بتواند از لحاظ روحی شرایط بازی کردن در این دیدار را برای خودش ایده آل کند به برد خواهد رسید.

ابوالقاسم پور ادامه داد: بدون شک توانایی های فنی پرسپولیس بیشتر از استقلال است اما فکر می کنم در چنین بازی های حساسی هر اشتباه حکم تغییر نتیجه را خواهد داشت.

مهاجم پیشین پرسپولیس با اشاره به لیست خرید یحیی گل محمدی برای تقویت سرخپوشان یادآور شد: این تیم حتما به مهاجم تمام کننده نیاز دارد. مشکل اصلی این تیم در خط حمله و همچنین دروازه بانی است. البته یحیی گل محمدی باید در خط دفاع هم بازیکن جدیدی جذب کند تا رفته رفته تبدیل به جانشین قابل اعتماد برای سید جلال حسینی شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)