پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر، با هر چهار حریف خوزستانی خود پی در پی بازی خواهد کرد و پس از آن، شش بازی پیاپی در تهران انجام می‌شود.

آئین قرعه کشی هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) که با نواقصی چون عدم استفاده از نشان جدید و ثبتی باشگاه همراه بود، انجام شد و معلوم شدن برنامه مسابقات به نکات خاصی بر می‌خوریم. البته بررسی و تحلیل برنامه بازی‌ها پس از اعلام تاریخ این دیدارها و برنامه‌های تیم ملی، به شکل دقیق‌تر امکانپذیر خواهد بود ولی با توجه به ترتیب مسابقات هم نکاتی قابل ذکر است.

از جمله این نکات باید به مصاف پرسپولیس با چهار نماینده فوتبال خوزستان در چهار هفته پیاپی از هفته دوم تا پنجم اشاره کرد که به ترتیب برابر فولاد خوزستان در تهران، استقلال خوزستان در اهواز، نفت مسجد سلیمان در تهران و صنعت نفت در آبادان اشاره کرد. پرسپولیس سپس با دو تیم شمالی نساجی و سپیدرود بازی دارد، سه هفته با تیم های تهرانی استقلال ، پیکان و سایپا بازی می کند  و دو هفته پیاپی با تیم های اصفهانی ذوب آهن و سپاهان مصاف می دهد. بازی با دو تیم تبریزی نیز در دو هفته متوالی (۱۳ و ۱۴) انجام خواهد شد.

پرسپولیس، در شش بازی پیاپی از هفته ششم تا یازدهم در تهران برابر نساجی، سپید رود رشت، استقلال، پیکان، سایپا و ذوب آهن به میدان خواهد رفت.

با توجه به برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در ماه شهریور، پیش بینی می‌شود، دیدار دربی در پاییز و احتمالا مهر ماه برگزار شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)