پرسپولیس نیوز: احتمال دارد گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس به این تیم برگردد.

بعد از این که امروز به صورت غیر رسمی اعلام شد گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس به خاطر برخی مشکلات دیگر به این تیم برنمی‌گردد، امروز جلسه‌ای بین محمدحسن انصاری‌فرد، علی رغبتی، مدیر برنامه‌های کالدرون و مقامات وزارت ورزش در محل این وزارتخانه برگزار شد.

در پایان این جلسه اعلام شد که وزیر ورزش و جوانان به انصاری‌فرد تاکید کرده که هر طور شده مشکلات بر سر بازگشت کالدرون به ایران را برطرف کند تا سرمربی آرژانتینی پرسپولیس به این تیم برگردد.

در همین خصوص گفته شده که بعد از اینکه باشگاه پرسپولیس قسط اول قرارداد کالدرون را امروز پرداخت کرد قرار بر این شده که محمد حسن انصاری فرد پول قسط دوم کالدرون را به صورت نقدی فردا به قطر ببرد و به این مربی بدهد تا خیال کالدرون از بابت دریافت مطالباتش راحت شود.

با این شرایط به نظر می‌رسد که برخلاف ساعات گذشته حالا شانسِ بازگشت کالدرون به پرسپولیس زیاد است و این احتمال وجود دارد که در یکی دو روز آینده کالدرون به پرسپولیس برگردد و در محل تمرینات این تیم حاضر شود.

همچنین خواکین دستیار کالدرون که امروز پستی خداحافظی در اینستاگرام منتشر کرده بود این پست را پاک کرد تا احتمالات برای برگشت کالدرون بیشتر شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)