مسابقات فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران به احتمال برای یک هفته به تعویق می‌افتد.

امروز اخباری مبنی بر تمایل بیش از ۱۰ باشگاه لیگ برتری برای تعویق فصل جدید لیگ برتر فوتبال منتشر شد. علاوه بر این مساله، نکاتی وجود دارد که می‌تواند باعث تعویق هفته نخست لیگ بیست و سوم شود و مطابق اطلاعات به دست آمده فدراسیون فوتبال به صورت تلویحی با درخواست این ۱۰ باشگاه لیگ برتری موافقت کرده است.

به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال در وهله نخست از این نظر نسبت به درخواست باشگاه‌ها بی‌میل نیست که هنوز دو ورزشگاه به صورت کامل برای میزبانی مسابقات آماده نشده‌اند.

دلیل دیگر اینکه احتمال عدم آماده‌سازی کارت بازی تمام عوامل و بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها تا پایان هفته جاری وجود ندارد و مشخص نیست که به موقع تمام کارت‌ها صادر می‌شوند یا خیر.

مهم‌تر از دو دلیل قبلی اینکه زیرساخت‌های حضور بانوان در تمام شهرها هنوز آماده نیست. در همین راستا امروز محمدرضا کشوری‌فرد،‌ سرپرست سازمان لیگ با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، با توجه به ایمیل ارسالی فیفا در خصوص الزام ورود بانوان به ورزشگاه‌ها در مسابقات لیگ برتر خواستار تعیین تکلیف و کسب مجوز از مراجع ذی‌صلاح برای حضور بانوان تماشاگر در لیگ برتر شد.

منابع مطلعی در ارتباط با ایسنا این مساله را تایید کرده‌اند که اگرچه طبق برنامه، کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران هفته اول را اعلام کرده اما در صورتی که این سه مشکل برطرف نشوند احتمال تعویق یک هفته‌ای مسابقات فصل جدید لیگ برتر وجود دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)