احتمال دارد بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان مربی به کادرفنی جدید استقلال اضافه شود.

به گزارش میزان، پس از اینکه حضور آندره‌ا استراماچونی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال تهران قطعی شد باشگاه باید دو دستیار ایرانی برای این مربی انتخاب می‌کرد. در این راستا بهزاد غلامپور به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها و پیروز قربانی هم به عنوان مربی از سوی باشگاه برای کار در کنار استراماچونی انتخاب شدند.

این در شرایطی است که تنها پس از گذشت یک روز از مراسم معارفه استراماچونی در تهران، قربانی از حضور در کادرفنی استقلال انصراف داد تا باشگاه مجبور شود شخص دیگری را جایگزین وی کند. با این شرایط با توجه به اینکه بعید به نظر می‌رسد قربانی برگردد، احتمال حضور رحمان رضایی در کادرفنی استقلال قوت گرفته است.

شنیده می‌شود برخی از اعضای مدیریتی باشگاه استقلال در تلاش هستند رضایی را جایگزین قربانی کنند. بازیکن سابق پرسپولیس به واسطه حضورش در دوران بازیگری در ایتالیا رابطه خوبی با استراماچونی دارد و همچنین او یکی از رابط‌های مسئولان استقلال با این مربی برای حضورش در استقلال بوده است.

به این ترتیب بعید نیست اگر رضایی به عنوان مربی کارش را در استقلال آغاز کند. البته در این میان نکته مهم اینجاست که رضایی پیش از این مدتی بازیکن پرسپولیس بوده و حضورش در استقلال می‌تواند موجی از انتقادات را برای وی و مسئولان باشگاه در پی داشته باشد و باید منتظر ماند و دید در نهایت چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)