سرمربی ۵۶ ساله تیم ملی فوتبال ایتالیا تاکید کرد هر بازیکنی می‌تواند برای حضور در ترکیب این تیم در جام جهانی امید داشته باشد.

به گزارش تسنیم، تیم ملی فوتبال ایتالیا سه‌شنبه شب با برتری 2 بر یک مقابل جمهوری چک در چارچوپ رقابت‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2014 جواز حضور در مرحله پایانی این مسابقات را به دست آورد.

چزاره پراندلی، سرمربی آتزوری در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» ایتالیا گفت: وقتی عنوان می‌کنم فرانچسکو توتی هم می‌تواند در ترکیب تیم ملی فوتبال ایتالیا حضور داشته باشد به این معنا است که هر کسی می‌تواند امیدوار باشد به ترکیب تیم ملی راه یابد. تاکید می‌کنم هر بازیکنی شانس حضور در جام جهانی را دارد.

توتی، کاپیتان رم که از بازی‌های ملی خداحافظی کرده است با توجه به شرایط خوبی که دارد احتمال دعوتش به تیم ملی از سوی پراندلی وجود دارد. حالا بازیکنانی همچون دی‌ناتاله و جوزپه روسی هم این شانس را دارند تا بار دیگر برای لاجوردی‌پوشان ایتالیا بازی کنند.

وی افزود: روسی امتیازات خوبی برای تیم دارد و بازیکنی کلیدی است. ما نیاز داریم تا در ماه‌های آینده به خوبی کار کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا در خصوص ماریو بالوتلی هم گفت: اینکه ماریو بالوتلی می‌تواند ما را به پیروزی سوق دهد باید بگویم همینطور است و کاملاً با این موضوع موافقم. باید از هوادارانی که در ورزشگاه یوونتوس از ماریو حمایت کردند تشکر کنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)