پرسپولیس نیوز : سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال احتمالا از سامانه پیامکی حامیان استقلال و پرسپولیس به مراجع قضایی شکایت می‌کند.

 پس از اینکه یک سامانه پیامکی از مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به دادسرا شکایت کرد. احتمال دارد فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ از فردی که سامانه پیامکی استقلال و پرسپولیس را راه‌اندازی کرده به مراجع قضایی شکایت کنند.

زیرا این سامانه پیامکی برخلاف قرارداد کلان سازمان لیگ با یک شرکت با اپراتور رقیب امضا شده است و ادعاهایی هم در شکایت اولیه علیه تاج مطرح شده که با قراردادهای موجود تطابق ندارد.

امیر عابدینی عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در گفت و گوی خود این خبر را تایید کرد.

 

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ گفت: به اسم استقلال و پرسپولیس ۱۱۰ میلیارد تومان درآمدزایی شده است.

امیر عابدینی در مورد شکایت سامانه پیامکی از مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فردی به نام شیرازی از طرف دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و براساس سامانه 3090 از فدراسیون فوتبال شکایت کرده و مدعی تضییع حق و حقوق باشگاه ها شده است. این درحالی است که در دادگاه مشخص شد که سازمان لیگ دو سال زودتر از قرارداد 3090 با سامانه 6090 قرارداد امضا کرده است بنابراین آنچه مطرح شده یک ادعا است که براساس قراردادهای ارائه شده مشخص است که این ادعا درست نیست. ما حتی  احتمال دارد از شرکت آقای شیرازی شکایت و اعاده حیثیت کنیم. سامانه 3090 به پیروی از سامانه 6090 راه اندازی شد.

وی ادامه داد: زیرا شکایتی که به صورت کیفری مطرح شده شکایت کیفری نبوده و جنبه حقوقی داشته است ضمن اینکه این آقایان قصد تخریب رئیس فدراسیون فوتبال را داشتند.

فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هیچ ابایی از پاسخگویی ندارد و تمامی کارهای ما سالم و سلامت است و براساس قانون انجام شده است. در ضمن بهتر است که برخی دوستان به جای چنین رفتارهایی به دنبال تعامل باشند. زیرا اگر مواردی هم بوده است می‌توانستند به ما بگویند و آن را با تعامل حل کنیم. این درحالی است که به اسم دو باشگاه استقلال و پرسپولیس 110 میلیارد تومان درآمدزایی شده است و مشخص نیست که این درآمد به طور کامل به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس رسیده یا اینکه واسطه محترم بیشتر از این دو باشگاه سود برده است. البته ما به این مسئله ورود نمی‌کنیم زیرا خود دو باشگاه مدیریت مشخص دارند و کارها را پیش می‌برند.

امیر عابدینی با اشاره به اتهام‌های بی اساس به بانوان فوتبالیست گفت: متاسفانه شاهد انگ زنی به خواهران و بانوان و دختران این سرزمین هستیم کسانی که توانستند با حجاب اسلامی افتخار آفرینی کنند و حیرت جهانیان را برانگیزند. خواهران و دختران ما با پوشش کامل اسلامی قهرمان شدند اما متاسفانه برخی در داخل کشور اراجیفی در مورد آن‌ها می‌گویند و می‌خواهند به بانوان پاکدامن ایرانی اتهام بزنند آن‌ها نمی‌توانند با طرح این صحبت‌های بیهوده دختران ایران زمین را زیر سوال ببرند این افراد نه از مسائل اخلاقی چیزی می‌دانند و نه مسائل شرعی را رعایت می‌کنند. به جرات می‌گویم بانوان ایران اسلامی پاک ترین و سالم‌ترین دختران جهان هستند و از سلامت نفس برخوردارند. کاش کسانی که این اتهام ها را مطرح می‌کنند حداقل نمایندگان بانوان خود را بر سر تمرینات و اردوهای تیم‌های بانوان فوتسالیست و فوتبالیست ما اعزام می‌کردند تا همه چیز برای آن‌ها مشخص و روشن شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)