مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس گفت، تمایل دارد در این تیم بماند و خودش را نشان دهد.

محمدمهدی احمدی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره وضعیتش برای فصل آینده اظهار داشت: من تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس هستم و به‌زودی وضعیتم مشخص خواهد شد. پارسال این فرصت فراهم نشد تا به هدف‌هایم برسم و نمی‌دانم چرا به من کم بازی رسید، ولی دوست دارم در این تیم بمانم و خودم را نشان دهم. فعلاً که چیزی مشخص نیست و باید در روزهای آینده با باشگاه و همچنین کادر فنی صحبت کنم تا ببینم چه می‌شود.

وی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال امید کشورمان با هدایت رضا عنایتی تأکید کرد: در نفت مسجدسلیمان برای مدت کوتاهی با ایشان کار کردم. عنایتی به لحاظ فنی و اخلاقی مربی خوبی است و امیدوارم با هدایت این مربی و تلاش بازیکنان بتوانیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم. شرط موفقیت تیم امید آن است که اردوهای خوب و بازی‌های دوستانه باکیفیت برگزار کنیم تا بتوانیم در نهایت پس از چند دهه به المپیک صعود کنیم.

احمدی همچنین راجع به سقوط نفت مسجدسلیمان به لیگ دسته اول گفت: در سال‌های گذشته شرایط این تیم چندان مناسب بود، ولی در فصل گذشته وضعیت مالی باشگاه سخت‌تر از همیشه شد. متأسفانه خیلی‌ها به فکر نفت مسجدسلیمان نبودند و عدم حمایت از این تیم باعث شد تا در نهایت نفت سقوط کند که این اتفاق واقعاً برای ما و هواداران اتفاقی تلخ بود. امیدوارم سال بعد دوباره این تیم به لیگ برتر برگردد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)