پرسپولیس نیوز: هافبک تیم فوتبال السد قطر تأکید کرد، این تیم به دنبال صدرنشینی در گروه C لیگ قهرمانان آسیاست.

احمد سهیل در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و السد قطر اظهار داشت: دیدار مقابل پرسپولیس بازی دشواری خواهد بود، چون تماشاگران زیادی در ورزشگاه حضور خواهند داشت، اما ما تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا صدرنشین گروه شویم.

وی ادامه داد: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که جایگاه نخست جدول گروه C را برای خودمان نگه داریم و امیدوارم که در بازی فردا همه از بازی دو تیم لذت ببرند.

مدافع تیم فوتبال السد قطر درباره اینکه آیا حضور تماشاگران پرتعداد پرسپولیس می‌تواند روی روند آنها تأثیر بگذارد یا خیر، تصریح کرد: همان‌طور که گفتم ما بازی سختی خواهیم داشت، هم به خاطر اینکه مقابل تیم خوب پرسپولیس بازی می‌کنیم و هم اینکه مقابل تماشاگران آنها باید به میدان برویم، اما تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را در این مسابقه بگیریم.

احمد سهیل در واکنش به این پرسش که آیا تیم السد برای پیروزی به زمین خواهد رفت یا کسب حداقل امتیاز آنها را راضی خواهد کرد، گفت:  ما هم با تساوی و هم با پیروزی به‌عنوان صدرنشین گروه‌مان به مرحله بعد صعود خواهیم کرد، اما به اعتقاد من هیچ‌کس برای مساوی در تیم ما بازی نخواهد کرد و همه بازیکنان برای برد به زمین خواهند رفت. کسب تساوی کمی محتاطانه است و ممکن است منجر به شکست تیم ما شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)