پرسپولیس نیوز: یکی از مهمترین دلایل ناراحتی یحیی گل محمدی که باعث موضع گیری او در نشست خبری بعد از دربی و انتقاد از مدیریت شد، ضعف پرسپولیس در نقل و انتقالات است.

یحیی گل محمدی از نقل و انتقالات نیم فصل که مجبور شد به جذب دو مهاجم خارجی رضایت دهد که یکی با تاخیر برگشت و دیگری به ایران برنگشت انتقاد کرده، از فروش بیرانوند و از دست دادن دروازه بان اولش به دلیل مشکل مالی ضربه بزرگی خورده و اولین نفر از لیست خرید او یعنی دانیال اسماعیلی فر هم به رقیب مستقیم رفته و خبری از جذب سایر بازیکنان لیست او هم نیست.

اما به جز مشکل با مدیریت، جو عجیبی در فضای رسانه ای علیه سرمربی پرسپولیس ایجاد شده که عللی کمتر فنی دارد. جدیدترین شایعه ای که علیه گل محمدی و در راه ادامه فعالیت او در پرسپولیس ایجاد شده ماجرای ایجنت است. برخی رسانه ها براساس شنیده ها و برخی حدسیات ادعا کرده اند گل محمدی بازیکنان لیست خرید پرسپولیس را مجبور کرده با مشهدی ایجنت مدنظر او همکاری کنند.

از لیست خرید پرسپولیس ایجنت سعید آقایی، منصور عظیمی است، علی خماند ایجنت رضا اسدی و حامد لک است، ایجنت دانیال اسماعیلی فر، سعادتی است که همین الان هم در پرسپولیس بازیکن دارد، ایجنت مغانلو هم رضا فیض بخش است و از این بین هم رضا اسدی با سپاهان به توافق رسیده و مهدی پور جایگزین او در لیست شده است.

بازیکنانی مثل امین اسدی، سرلک، میری و مهدی پور در لیست نبوده اند و از این میان تنها مهدی‌پور به دلیل از دست رفتن اسدی به عنوان آلترناتیو جایگزین او شده که او هم رابطه ای با مشهدی ندارد.

نکته جالب این است که یکی از بازیکنانی که تحت قرارداد شرکت نقل وانتقال مشهدی یعنی آرکا ایرانیان است، ممکن است در لیست مازاد پرسپولیس قرار بگیرد.

به نظر می رسد ضعف در نقل و انتقالات و جذب بازیکن با بهانه ایجنت سرپوش گذاشته می شود و داستان ایجنت هم از این مسئله سرچشمه میگیرد درحالی که هیچ یک از گزینه های خرید تحت قرارداد با ایجنت گل محمدی نیستند و او در همین تیم فعلی پرسپولیس با چند بازیکن همکاری دارد.

با پایان فصل شایعات و حواشی اطراف پرسپولیس به مرز انفجار رسیده و هر ساله در این مقطع فصل اگر مدیریت درستی صورت نگیرد اتفاقاتی در پرسپولیس می افتد که اثراتش تا سالها بر تیم می ماند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)