یحیی گل‌محمدی روز چهارشنبه هفته گذشته بود که نام سیامک نعمتی و حامد پاکدل را در لیست خروجی باشگاه پرسپولیس قرار داد.

باشگاه پرسپولیس برای صدور رضایتنامه پاکدل شرط خاصی را نگذاشت و از او خواست مابقی قراردادش را به باشگاه بخشیده و جدا شود. این بازیکن ابتدا مخالفت کرد اما درنهایت خواسته باشگاهش را پذیرفت و بی‌سروصدا جدا شد.

در این میان سیامک نعمتی برای جدایی از پرسپولیس به مشکل خورده است. در همین راستا باشگاه پرسپولیس وقتی متوجه شد که چند تیم متمول لیگ‌برتری از جمله فولاد خوزستان و تراکتور به دنبال جذب نعمتی هستند برای جدایی او شرط گذاشت. شرط پرسپولیس ابتدا این بود که سیامک غیر از بخشیدن مطالبات و همچنین مابقی پول قراردادش، 4 میلیارد تومان هم پول رضایتنامه دهد.

نعمتی تا الان تقریبا 45 درصد قرارداد نزدیک 10 میلیاردی‌اش را گرفته است و چیزی حدود یک میلیارد و 800 میلیون هم از فصل پیش‌طلب دارد. نعمتی حاضر شده مطالباتش را ببخشد اما اعلام کرده نمی‌خواهد حتی یک ریال هم پول بابت رضایتنامه بدهد.

در واقع نظر نعمتی این است وقتی سرمربی تیم روی او نظر مساعد ندارد پس دلیل ندارد باشگاه پول رضایتنامه بخواهد. از طرفی مدیریت باشگاه پرسپولیس تاکید داشته و دارد که باشگاه‌هایی مثل فولاد و تراکتور هر بازیکنی را می‌خواهند به باشگاه آنها نامه زده و با پرداخت پول رضایتنامه او را جذب می‌کنند. از این رو مدیریت باشگاه پرسپولیس انتظار دارد تیم‌های خواهان نعمتی رسما برای جذب او اقدام کنند نه اینکه صبر کنند بازیکن آزاد شده و او را راحت به خدمت بگیرند.

البته نعمتی کار را به مدیربرنامه‌هایش سپرده و دو روز است که به باشگاه پرسپولیس نرفته است. در سوی مقابل هم مسئولان باشگاه پرسپولیس به وی پیغام داده‌اند با دریافت دو میلیارد تومان هم می‌تواند رضایتنامه‌اش را بگیرد. 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)