پرسپولیس نیوز : هواداران معترض تیم فوتبال استقلال به دنبال شکست این تیم در دربی، راهی هتل محل اقامت آبی‌پوشان شدند و به سیدمهدی رحمتی اعتراض کردند.

پس از پایان هشتادونهمین دربی تهران و شکست یک بر صفر استقلال، تعدادی از هواداران آبی‌های پایتخت به محل هتل اقامت تیم‌شان رفتند تا اعتراض خود را از نزدیک به گوش بازیکنان برسانند.

تعدادی از هواداران وقتی سیدمهدی رحمتی، کاپیتان این تیم را دیدند به او اعتراض کرده و گفتند: «چرا اجازه ندادی منشا پنالتی را بزند و پنالتی را به فرشید اسماعیلی داده‌ای؟». رحمتی هم در پاسخ به آنها گفت: «این‌طور نیست و خود منشا نخواست پنالتی بزند».

با این حال هواداران به صحبت‌های شفر در نشست خبری اشاره کرده و گفتند که سرمربی استقلال هم گفته است پاتوسی قرار بوده پنالتی را بزند و نمی‌دانم چرا رحمتی اجازه این کار را نداد. پس از اینکه هواداران این نقل قول شفر را به گوش رحمتی رساندند، دروازه‌بان استقلال اعلام کرد که نزد شفر خواهد رفت تا در این خصوص با سرمربی تیمش صحبت کند.

همچنین برخی از هواداران استقلال به دلیل ناراحتی از شکست در دربی بیرون از هتل گریه می‌کردند که رحمتی قصد داشت آنها را آرام کند، اما موفق به انجام این کار نشد و به داخل هتل رفت.
در پایان دیدار دربی ۸۹ جمعی از هواداران استقلال با شعار حیاکن رهاکن به رحمتی اعتراض کرده و خواهان جدایی کاپیتان استقلال از این تیم شده بودتد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)