باشگاه پرسپولیس همچنان برای انتخاب شهر جهت میزبانی از سپاهان دچار چالش و مشکل است.

باشگاه پرسپولیس به دنبال میزبانی از سپاهان در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد است اما دو دلیل باعث شده تا این تیم نتواند از این ورزشگاه استفاده کند. اول اینکه به دلیل اتفاقات بازی تیم ملی با لبنان بازی در این ورزشگاه بدون تماشاگر خواهد بود در حالی که باشگاه پرسپولیس علاوه بر سازمان لیگ به کمیته انضباطی هم نامه‌ای ارسال کرده و خواهان بازی با حضور تماشاگر طبق رأی این کمیته شده است. مورد دومی که پرسپولیس نمی‌تواند در مشهد میزبان سپاهان باشد این است که این ورزشگاه در اجاره باشگاه نساجی قرار دارد.

با توجه به این شرایط باشگاه پرسپولیس در حال بررسی وضعیت ورزشگاه ثامن مشهد است تا در صورت فراهم شدن شرایط در این ورزشگاه بازی کند اما هنوز این تصمیم باشگاه قطعی نیست.

ورزشگاه انقلاب کرج گزینه دیگر سرخپوشان بود که به دلیل حضور تماشاگر در این مسابقه شرایط برای برگزاری مسابقه با تماشاگر فراهم نیست. ورزشگاه یادگار امام تبریز گزینه بعدی پرسپولیس به شمار می‌رفت اما به دلیل تنش‌های چند فصل اخیر بین هواداران تراکتور و پرسپولیس مسئولان این باشگاه بازی در این ورزشگاه را صلاح نمی‌دانند.

اگر وضعیت ورزشگاه ثامن مناسب برگزاری این بازی نباشد ورزشگاه اختصاصی گل گهر مدنظر باشگاه پرسپولیس قرار خواهد گرفت. در هر صورت هفته آینده این باشگاه تکلیف محل برگزاری بازی را مشخص می‌کند.

طبق برنامه سازمان لیگ قرار است دیدار پرسپولیس و سپاهان ساعت ۲۱:۵۰ روز شنبه ۲۴ اردیبهشت برگزار شود. این مسابقه با رأی کمیته انضباطی باید در زمین بی‌طرف برگزار شود. دیدار رفت دو تیم به میزبانی سپاهان در شهر اراک برگزار شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)