کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای ارائه توضیحات تکمیلی از داوران و ناظران دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی دعوت کرد تا در جلسه هفته آینده این کمیته شرکت کنند.

جلسه کمیته انضباطی درباره رسیدگی به تخلف مهدی ترابی و سیداحمد موسوی دو بازیکن تیم‌های پرسپولیس و نساجی روز دوشنبه هفته گذشته برگزار شد، اما هنوز رأی نهایی این پرونده صادر نشده است.

کمیته انضباطی که بلافاصله پس از دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی قرار دستور موقت برای این دو بازیکن صادر کرده بود، پس از حضور این دو بازیکن در جلسه هفته گذشته دستور موقت صادره را لغو کرد، اما فعلاً رأی خود را درباره این پرونده صادر نکرده است.

پیگیری در این‌باره نشان می‌دهد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هفته آینده از علی صفایی داور این بازی به همراه ناظران این مسابقه دعوت کرده است تا در کمیته انضباطی حاضر و درباره اتفاقات پیش آمده در صحنه درگیری ترابی و موسوی توضیح دهند.

ظاهراً گزارش داور و ناظران بازی برای کمیته انضباطی روشن نبوده و به همین دلیل از آنها برای ارائه توضیحات تکمیلی دعوت شده است تا در کمیته انضباطی حاضر شوند.

قرار است جلسه کمیته انضباطی با حضور داوران و ناظران دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی روز دوشنبه هفته آینده (3 بهمن ماه) برگزار شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)