پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال استقلال سومین شکست فصل خود را برابر ذوب آهن متحمل شد تا برای سومین هفته متوالی در گلزنی و نتیجه گیری ناکام بماند.

دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و استقلال از ساعت 20 در ورزشگاه فولاد شهر و در حضور بیش از 7 هزار تماشاگر برگزار شد و تیم میزبان با نتیجه دو بر صفر استقلال را شکست داد.
 

قضاوت این دیدار بر عهده یدالله جهانبازی بود. وی به هادی تامینی از ذوب آهن و پژمان نوری و محمد مهدی نظری از استقلال کارت زرد نشان داد. همچنین کریم بوستانی از روی نیمکت استقلال اخراج شد.

در نیمه اول میزبان در دقیقه 14 و روی ضربه سر مهدی رجب زاده دروازه استقلال را از میان پاهای سید مهدی رحمتی باز کرد. ذوب آهن تا زدن گل توسط رجب زاده بازی را در اختیار داشت اما این شاگردان قلعه نویی بودند که به صورت پراکنده حمله کرده و حتی دروازه بان ذوب آهن در چند مرحله مانع از گلزنی نکونام و برهانی و قاضی شد.

با شروع نیمه دوم و پس از ورود مجیدی، پیش بینی می شد استقلال به گل برسد اما هنوز 5 دقیقه از نیمه دوم نگذشته بود که حدادی فر در دقیقه 50 روی پاس زیبای تبریزی گل دوم ذوب‌آهن را به ثمر رساند.

استقلال در ادامه بازی روی دروازه ذوب آهن فشار آورد و حتی در یکی دو صحنه بازیکنان این تیم برای گرفتن پنالتی خود را به زمین زدند که با برخورد داور همراه شد.

 

همین اتفاقات باعث اعتراض شدید کادرفنی و تماشاگران استقلال شد به طوری که شعار معروف «توپ تانک فشفشه…» که در بازی استقلال با دیگر حریف اصفهانی یعنی سپاهان منجر به کسر یک امتیاز این تیم شده بود بار دیگر در ورزشگاه فولادشهر تکرار شود.

 

این نتیجه باعث شد تا این تیم از 3 بازی گذشته خود مقابل استقلال خوزستان، پرسپولیس و ذوب آهن تنها یک امتیاز کسب کند و سومین شکست فصل را تجربه کند.

آبی پوشان با این نتیجه رکورد شکست ناپذیری مقابل ذوب آهن از بعد از لیگ نهم را از دست دادند و همان 15 امتیازی باقی ماندند.

ترکیب ذوب آهن: میلان میاتوویچ،سپهر حیدری، هادی تامینی، سینا عشوری، محمد صلصالی، قاسم حدادی فر، اکبر ایمانی، اسماعیل فرهادی، مرتضی تبریزی(92 بهزاد پهلوان)، روح الله عرب و مهدی رجب زاده

سرمربی: لوکا بوناچیچ

ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، امیر حسین صادقی، جواد نکونام، ساموئل، پژمان نوری (63 هاشم بیک زاده)، آندرانیک تیموریان، فردین عابدینی، علیرضا نیکبخت(46 فرهاد مجیدی)، محمد قاضی و آرش برهانی(54 محمد مهدی نظری)

سرمربی امیر قلعه نویی

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)