پرسپولیس نیوز : سخنگوی باشگاه پرسپولیس اظهارات روز گذشته مدیر فوندانسیون رئال مادرید را رد کرد.

حمید استیلی در مورد صحبت‌های مراد محمدی مبنی بر اینکه اگر طلب کشتی‌گیران پرداخت نشود باشگاه پرسپولیس پلمب می‌شود، گفت: باشگاه پرسپولیس به کشتی‌گیران بدهکار است و باید این بدهی پرداخت شود. کشتی‌گیران در مقطعی برای پرسپولیس زحمت کشیدند و باشگاه هم موظف است طلب آنها را پرداخت کند.

وی ضمن بیان این مسئله که پرداخت طلب کشتی‌گیران در اولویت باشگاه پرسپولیس قرار دارد، اظهار داشت: یادم است که مراد محمدی و جمعی از کشتی‌گیران با پرسپولیس در زمان رویانیان قرارداد امضا کردند، به خاطر همین می‌گویم باید طلب آنها پرداخت شود.

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص طلب دیگر تیم‌های ورزشی پرسپولیس از این باشگاه عنوان کرد: من در جریان ریز این بدهی‌ها نیستم و مدیرعامل در این مورد اطلاعات کامل دارد و مسلماً این اطلاعات را در جلسه هیئت مدیره مطرح می‌کند.

استیلی در واکنش به صحبت‌های روز گذشته مدیر فوندانسیون رئال مادرید مبنی بر اینکه هیچ قراردادی با باشگاه پرسپولیس و محمد رویانیان امضا نکرده است، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم خواکین بی انصافی کرده است، چون در جلسه‌ای که در دفتر چیذر رویانیان برگزار شد حضور یافت و حتی قرارداد هم امضا کرد. البته نمی‌دانم آن امضاها «سمبلیک» بوده یا خیر.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)