پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: معتقدم استقلال حریف خطرناکی است اما دربی با تساوی به پایان می‌رسد.

حمید استیلی در خصوص دربی ۸۶ تهران گفت: شرایط دربی بسیار متفاوت‌تر از بازی‌های لیگ برتر است و در این بازی با توجه به اینکه قهرمانی پرسپولیس تقریبا مسجل شده، استقلال برای نایب قهرمانی می‌جنگد. انگیزه شاگردان شفر برای برد بیشتر و این برای شاگردان برانکو خطرناک است.

وی در ادامه افزود: کادر فنی پرسپولیس باید انگیزه بازیکنان را برای برد بیشتر کنند تا در دربی جشن قهرمانی بگیرند. معتقدم استقلالحریف خطرناکی است اما به نظرم بازی با تساوی به پایان می‌رسد.

سرمربی اسبق پرسپولیس در خصوص خاطره خوب و بد از دربی تهران تصریح کرد: زمانی که من فوتبالیست بودم تیم ما ۹ نفره شد ولی دربی را نباختیم و این دربی برای من خاطره ساز شد. دربی تلخ برای من در زمان سرمربی گری‌ام رخ داد که باتوجه به عدم حضور بازیکنان اصلی از جمله شیث رضایی و محمد نصرتی ما آن دربی را واگذار کردیم.

استیلی در خصوص شرایط پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: بازی در آسیا بسیار متفاوت‌تر از بازی درلیگ ایران است و در لیگ قهرمانان آسیا نباید اشتباه کرد. متاسفانه در بازی مقابل السد پرسپولیس دچار اشتباهات محاسباتی و تاکتیکی شد و بازی را واگذار کرد البته، چون بازی‌ها در مرحله گروهی است می‌توان آن را جبران کرد. امیدوارم که پرسپولیس باتوجه به تجربه سال گذشته و نیمکت خوب خود از گروهش صعود می‌کند.

وی در خصوص آشتی علی کریمی و علی دایی اظهار داشت: اتفاق بسیار خوب و مثبتی در فوتبال ما رخ داده و مربیان ما باید قدر همدیگر رابدانند و این اتفاق یک اخلاق حرفه‌ای است و باید ادامه داشته باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)