هافبک ایرانی سن‌پولتن از بین پرسپولیس یا استقلال یک تیم را انتخاب می‌کند و طی ۲۴ ساعت آینده مقصد او مشخص خواهد شد.

اخبار پیرامون انتخاب رضا اسدی طی روزهای اخیر زیاد شده و هافبک ایرانی در اتریش در حال انتقالی بزرگ در لیگ ایران است. او اکنون با دو پیشنهاد از باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال مواجه شده، اما هنوز مقصد او برای تیم بعدی مشخص نیست.

رضا اسدی در مورد آخرین وضعیت حضورش در سن‌پولتن اظهار کرد: می‌توانم این را بگویم که کارم در اتریش تمام است و اکنون تنها چیزی که برایم اهمیت دارد، تمام شدن کارهای اداری قراردادم است تا آن را امضا کنم و تمریناتم را آغاز کنم.

او ادامه داد: انگیزه زیادی برای یک فصل خوب دارم تا دوباره شرایط ایده‌آلم را داشته باشم؛ چیزی که می‌خواهم، فقط و فقط درخشش و موفقیت در سال آینده است و برای همین دوباره به ایران برمی‌گردم.

این لژیونر ایرانی در مورد اینکه چرا انتخاب تیم او تا این اندازه طول کشیده است، گفت: من تیمم را انتخاب کرده‌ام و مدیربرنامه‌هایم شبانه‌روز در حال انجام کارهاست تا بتواند قراردادم بسته شود. اصلا دوست ندارم پس از قرارداد ذهنم درگیر هیچ‌چیز به غیر از تمرین و مسابقه و موفقیت باشد.

اسدی تاکید کرد: فقط با این هدف به ایران برمی‌گردم که قهرمانی بیاورم و موفقیت‌های بزرگی کسب کنم. در هر تیمی باشم، اگر و اما ندارد و باید آن تیم قهرمانی بیاورد. من در نفت تهران و تراکتور قهرمانی حذفی را به دست آوردم؛ در سایپا هم با علی دایی سهمیهاسدی آسیا را گرفتم؛ الان هم به چیزی که فکر می‌کنم، فقط قهرمانی تیمی است که برای آن بازی می کنم. هر وقت کارهای قراردادی‌ام تمام شود، در طول فصل نمی‌خواهم در مورد مسائل غیر فوتبالی فکر کنم.

هافبک سابق تراکتور و سایپا در پاسخ به سوال که تیم آینده‌اش کدام باشگاه خواهد بود، ابراز کرد: تا ۲۴ ساعت دیگر قرارداد را امضاء می‌کنم و پیراهن تیم آینده‌ام را می‌پوشم. ظرف ۲۴ ساعت همه چیز مشخص خواهد شد تا کار برای یک فصل جذاب و البته انتهای آن به گرفتن جام قهرمانی آغاز شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)