هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ شرطی برای باشگاه نگذاشتم ولی اگر هواداران در این مدت اذیت شدند از آنها عذر خواهی می کنم.

رضا اسدی بعد از عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به بیش از ۴۰ میلیون هوادار تیم فوتبال پرسپولیس سلام می کنم و خوشحال هستم که جا پای بزرگان فوتبال ایران می گذارم.

وی افزود: از آقایان سمیعی، شکوری،گل محمدی، پیروانی و مطهری تشکر می کنم که خیلی زحمت کشیدند. پرسپولیس تمام جام ها را درو کرده و تمام مقام‌ها را به دست آورده و من فقط می توانم این تیم را همراهی کنم که موفقیت ها ادامه داشته باشد و در نهایت به آن جام اصلی که می خواهیم برسیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص حواشی پیرامون انتقالش گفت: من در ایران نبودم و ۴۸ ساعت است که به ایران آمدم. نه مصاحبه ای کردم و نه حرفی در صفحه ام زدم، خیلی از باشگاه‌ها به من پیشنهاد کردند و مدیر برنامه‌ام بهترین انتخاب را برایم انجام داد. با خیلی‌ از بزرگان مشورت کردم و شرایط را به شکلی دیدم که انتخابی انجام بدهم که هم خودم پیشرفت کنم و هم اتفاقات خاصی برای تیم جدیدم رخ بدهم.

اسدی در خصوص پیشنهاداتی که از قطر و ترکیه داشته و از شب گذشته پیشنهادات عجیبی به وی توسط تیم های ایرانی به وی ارائه شده است عنوان کرد: خدا را شکر می کنم که این لیاقت را به من داد که در اینجا حضور داشته باشم. زمانی که در نفت تهران فوتبالم را زیر نظر آقای دایی شروع کردم همیشه از باشگاه پرسپولیس پیشنهاد داشتم. البته باید دینم را به علی دایی ادا می کردم و به همین دلیل فوتبالم را زیر نظر وی ادامه دادم.

وی خاطرنشان کرد: بعد از این مقطع برای افتخارآفرینی لژیونر شدن را انتخاب کردم ولی خوشحال هستم که همیشه مورد نظر مربیان پرسپولیس بودم. فکر می کنم تصمیم گرفتن برای دیگران به این شکل نباشد که ۴۸ ساعت بعد از ورود به ایران خیلی سریع و راحت مذاکره کنند و قرارداد ببندند اما من این تصمیم را گرفتم.

هافبک تیم پرسپولیس در خصوص ادعای برخی مدیران برای مذاکره با وی عنوان کرد: به شخصه با هیچ باشگاهی مذاکره نکردم و فقط مدیر برنامه های من وظیفه اش را انجام داده و تماس ها را جواب داده است. ما چراغ خاموش جلو آمدیم، من مصاحبه زیادی انجام ندادم و فقط در یکی از مصاحبه ها خیلی ریز اشاره کردم که قرار است چه اتفاقی رخ بدهد ولی هواداران پرسپولیس در این مدت اذیت شدند و من از همه آنها عذر می خواهم.

اسدی تاکید کرد: اصلا دوست نداشتم شرایط به این شکل پیش برود و یکسری ها سوء استفاده کنند. دوست داشتم هر لحظه بگویم که چه اتفاقی می افتد ولی تا زمانی که قرارداد امضا نکردم نمی توانستم بگویم بازیکن کدام تیم هستم.

وی در خصوص اینکه آیا شرطی برای پرسپولیس گذاشته بود عنوان کرد:من اصلا در ایران نبودم. مدیر برنامه من فقط پیشنهادات را می شنید و به من منتقل می کرد. اگر من به مدیر برنامه‌ام نگویم چه کاری انجام بدهد او کاری نمی‌کرد.من هیچ بندی در قراردادم نگذاشتم و هر صحبتی به بیرون آمده شاید یک مثال بوده است. یکسری از این کلمه شرط سوء استفاده کرده و می خواستند برای پرسپولیس حاشیه درست کنند. هواداران پرسپولیس از این حرف‌ها عبور می کنند. اعدادی که مطرح شده واقعا مسخره است.

هافبک فصل گذشته سن پولتن درباره تجربه حضورش در اتریش گفت: خیلی خوشحالم که چنین تجربه ای داشتم و از آنها خیلی چیزها یاد گرفتم. البته من به کمک کادر فنی تیم پرسپولیس خیلی نیاز دارم. چون آنها تجربه ۵ سال قهرمانی و گلات دارند. من با تیم های دیگر و در جام حذفی ۲ قهرمانی داشتم ولی دوست دارم به همراه پرسپولیس به عدد ۶ قهرمانی برسیم و در آسیا بتوانیم پرچم ایران را بالا ببریم و بیش از ۶۰ درصد مردم ایران را خوشحال کنیم. اگر آن ۴۰ درصد باقی مانده هم خودشان را ایرانی بدانند با ما خوشحال خواهند شد.

اسدی در خصوص مدت قراردادش با پرسپولیس و دلیل عقد قرارداد یک ساله گفت:من زمانی که به ایران رسیدم اصلا شرط و شروطی نداشتم. من بزرگی و عظمت پرسپولیس را دیدم و با استقبال و خوشحالی این قرارداد را امضا کردم. اگر قرارداد یک ساله بستم باید بگویم که می خواهم در اینجا بمانم. قرارداد یک ساله بستم چون نمی خواستم کسی معطل شود، بندی در قرارداد بیاید و مشکلی به وجود بیاید.

وی در خصوص اینکه قرار است جایگزین نوراللهی شود و شماره وی را بپوشد گفت: در این زمینه بزرگترها و باشگاه تصمیم گیرنده هستند و ما باید فقط به حرف آنها گوش کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)