کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: بازی پایانی پرسپولیس مقابل فجرسپاسی، یادآور اولین قهرمانی ما در لیگ برتر است و به نظرم امسال هم مثل آن دوره پرسپولیس جام قهرمانی را بالا خواهد برد.

ابراهیم اسدی با تاکید بر شانس بالای پرسپولیس برای کسب قهرمانی ششم اظهار داشت: پرسپولیس هنوز مدعی اصلی قهرمانی است و اگر بتواند ۳ امتیاز بازی مقابل پیکان را به دست بیاورد، با در نظر گرفتن بازی‌های باقی مانده استقلال، شرایط بهتری نیز پیدا خواهد کرد. پیروزی مقابل پیکان، استارت ششمین قهرمانی پرسپولیس خواهد بود و قطعا در هفته‌های باقی مانده کورس جذابی خواهیم داشت.

وی در ادامه گفت‌وگو با سرخ‌نیوز بر نقش موثر سیدجلال حسینی در پرسپولیس اشاره کرده و خاطرنشان کرد: در هفته‌های پایانی بازی‌ها به شدت سخت خواهند شد و تیم‌ها له سختی امتیاز از دست می‌دهند. در همچین شرایطی بازیکنان باتجربه می‌توانند به شدت موثر باشند و امیدوارم پرسپولیس بتواند از تجربه بالای بازیکنانش نهایت استفاده را کند. سیدجلال حسینی شخصیت کاریزماتیک و قدرتمندی دارد و به عنوان کاپیتان تیم می‌تواند نقش موثری در موفقیت تیم ایفا کند. خصوصا که فرجی نیز مصدوم شده و قطعا سیدجلال می‌تواند تکیه‌گاه خوبی برای کادرفنی در زمین باشد.

هافبک سابق سرخپوشان با یادآوری قهرمانی پرسپولیس در نخستین دوره لیگ گفت: بازی پایانی پرسپولیس مقابل فجرسپاسی، یادآور اولین قهرمانی ما در لیگ برتر است و به نظرم امسال هم مثل آن دوره پرسپولیس جام قهرمانی را بالا خواهد برد. ما ۶ فینال بزرگ را در پیش داریم و بازیکنان باید با تمام توان در بازی‌های باقی مانده تلاش کنند تا قهرمانی را به دست آوریم.

اسدی با بیان اینکه پرداختن به اخبار نقل و انتقالاتی در شرایط فعلی درست نیست، متذکر شد: در مقطع کنونی پرداختن به اخبار نقل و انتقالاتی فقط تمرکز بازیکنان را کاهش می‌دهد و چیزی جز حاشیه برای تیم ندارد. ما شرایط حساسی داریم و پرداختن به حواشی فقط پرسپولیس را از مسیر قهرمانی دور می‌کند. پرسپولیس به آرامش نیاز دارد و باید به بازیکنان روحیه و انگیزه داد تا بتوانیم جام قهرمانی را بالا ببریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)