سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با وجود اینکه قرار بود در دیدار روز جمعه روی نیمکت این تیم بنشیند اما امروز از این تیم جدا شد.

با وجود اینکه پیش از این با توافق دراگان اسکوچیچ و باشگاه صنعت نفت آبادان قرار بود این مربی کروات در دیدار مقابل ذوب‌آهن نیز روی نیمکت زردپوشان آبادانی بنشیند اما این مربی کروات امروز از نفت آبادان جدا شد.

اسکوچیچ که در روزهای گذشته کش‌و‌قوس‌های زیادی با باشگاه صنعت نفت داشته، امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد به دلیل مشکلات شخصی دیگر نمی‌تواند در آبادان بماند و باید به کشورش بازگردد و به همین دلیل از این تیم جدا شد. صحبت‌هایی نیز از سوی مسئولان باشگاه صنعت نفت برای دریافت غرامت از اسکوچیچ مطرح شده بود که این مربی کروات حاضر به پرداخت غرامت نشده است.

از علیرضا منصوریان، سید اکبر پورموسوی و یک مربی خارجی که گفته می‌شود سرجیو مربی پرتغالی فصل گذشته آبادانی است، به‌عنوان گزینه‌های اصلی جانشینی اسکوچیچ نام برده می‌شود اگر چه گفته شده مذاکرات اولیه با منصوریان و سرجیو بی‌نتیجه مانده و مدیران این باشگاه به دنبال مذاکره با سایر گزینه‌ها هستند. پورموسوی نیز هم‌اکنون سرمربی تیم جوانان ایران است و با این شرایط باید دید که آیا نفتی‌ها موفق می‌شوند از بین این سه گزینه سرمربی آینده خود را انتخاب کنند یا خیر. در صورتی که این اتفاق رخ ندهد مسئولان نفت آبادان به دنبال گزینه‌های دیگر خواهند رفت.

تیم صنعت نفت در دیدارهفته نوزدهم روز جمعه به مصاف ذوب‌آهن اصفهان خواهد رفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)