مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برتری پرسپولیس مقابل سپاهان خیلی چسبید و از عسل شیرین تر بود.

تیم فوتبال پرسپولیس روز چهارشنبه موفق شد در هفته دوازدهم لیگ برتر سپاهان را شکست دهد و به یک قدمی صدر جدول برسد.

امیر اصلانیان روز پنجشنبه در گفت‌وگو با ایرنا در مورد برتری پرسپولیس در این دیدا و … صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

سومین سه امتیاز متوالی پرسپولیس امروز مقابل سپاهان کسب شد.

این بازی واقعا زیبا بود و به پرسپولیس بابت برد در این بازی تبریک می‌گویم. این بازی ۶ امتیازی بود و امتیازات آن شیرین تر از عسل بود و خوشحالیم که توانستیم به برتری برسیم.

بازی با سپاهان چطور بود؟

بازی خوب و جذابی را از جانب هر دو تیم شاهد بودیم. در نیمه اول پرسپولیس هر چه در توان داشت گذاشت و به گل‌ هم رسید. در نیمه دوم بازی دست سپاهان بود و پرسپولیس با جان و دل دفاع کرد و در نهایت این برد بسیار بسیار مهم به دست آمد.

به نظر می‌رسید پرسپولیس از یکی از پیچ های سخت قهرمانی قهرمانی عبور کرد. درست است؟

بله. این بازی همانطور که گفتم ۶ امتیازی بود و در راه قهرمانی به تیم کمک زیادی خواهد کرد. نباید از امتیازات چنین مسابقاتی به راحتی عبور کرد.

آیا سپاهان نسبت به قبل تضعیف شده است؟

اصلا. به هیچ وجه. سپاهان یکی از تیم‌های خوب لیگ است و در بازی امروز نیز عملکرد خوبی داشت. این باخت چیزی از ارزش های سپاهان کم نخواهد کرد.

مهاجمان پرسپولیس همچنان گل نمی‌زنند. دلیلش چیست؟

مشکل از مهاجمان نیست. هر مهاجم طبیعی است که از بین هر سه یا چهار موقعیتی که دارد یک گل بزند. در پرسپولیس موقعیت سازی به خوبی انجام نمی شود و مهاجمان خوب تغذیه نمی شوند. باید یک مهاجم سر زن خوب جذب کنیم تا به مشکل بر نخوریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)