پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بهترین بازی فصل را از پرسپولیس‌ مقابل ذوب‌آهن شاهد بودیم و تیم با عملکردی بدون نقص به برتری قاطع رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشور موفق شد ذوب آهن را در زمین خود با سه گل شکست دهد تا با روحیه خوبی به استقبال بازی با فولاد و البته پایان نیم فصل نخست برود.

امیرحسین اصلانیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به عملکرد پرسپولیس برابر ذوب آهن، شرایط مهاجمان سرخپوشان، عملکرد مدیران جدید باشگاه و … صحبت های انجام داد که در زیر می‌خوانید.

بازی با ذوب آهن چطور بود

پرسپولیس بهترین بازی فصل را در این دیدار به نمایش گذاشت و به برتری قاطع رسید. واقعاً در فصل جاری بهترین نمایش را از پرسپولیس برابر ذوب آهن شاهد بودیم.

ذوب‌آهن تیم ضعیفی بود یا پرسپولیس خیلی خوب بود که این نتیجه رقم خورد؟

پس از گل اولی که پرسپولیس زد شیرازه ذوب‌آهن از هم پاشید. پس از آن نیز پرسپولیس تمام راه‌های گلزنی را تمرین کرد و از تمام روش‌ها برای خلق موقعیت استفاده کرد چرا که ذوب‌آهن حرفی برای گفتن نداشت.

مهدی عبدی هم در این دیدار عملکرد خوبی داشت و ۲ گل به ثمر رساند. شرایط او را چطور می‌بینید؟

عبدی بازیکن جوان و آینده‌داری است که بارها برای پرسپولیس مفید واقع شده و باید تلاش کند تا این روند خوبش را حفظ کند.
او نباید از گلزنی سیر شود و همیشه باید اتش گلزنی داشته باشد.

به نظر می‌رسد عبدی پس از افتی که داشت دوباره به روزهای اوجش نزدیک می‌شود. اینطور نیست؟

عبدی بازیکن جوان و خوبی است. به نظر من فشاری که روی عبدی در آن مقطع آمد روی عملکرد او تاثیر گذاشت اما او باید به دور از حاشیه و این فشارها به کارش ادامه دهد و برای پرسپولیس مفید باشد.

رفته‌رفته به نقل و انتقالات هم نزدیک می شویم و به نظر می رسد پرسپولیس روزهای حساسی را پیش رو دارد. به نظر شما در چه پست‌هایی نیاز به تقویت داریم؟

پرسپولیس نیاز مبرم به یک مهاجم بلند قد دارد تا بتواند از توپ‌های هوایی هم استفاده کند. عبدی بازیکن خوبی است اما باید در کنار او یک مهاجم دیگر هم جذب کنیم تا از تمام بار گلزنی روی دوش یک بازیکن نباشد.

پرسپولیس مشکلات مالی زیادی دارد و با وجود تغییرات مدیریتی هم این مشکلات به قوت خودش باقی مانده است. شرایط را چطور می‌بینید؟

امیدوارم مدیران جدید بتوانند حداقل امکانات را مهیا کنند و شرایط را برای بازیکنان هم به نحوی رقم بزنند تا آنها بدون دغدغه به کارشان در تیم ادامه دهند. تیمی که در پنج دوره متوالی لیگ قهرمان شده نباید از این مشکلات داشته باشد.

بازی با فولاد را چطور می‌بینید؟

فولاد از تیم‌های خوب لیگ است و نسبت به بازی رفت تغییراتی داشته اما امیدوارم پرسپولیس همان بازی که مقابل ذوب آهن انجام داد را در این بازی هم به نمایش بگذارد تا موفق عمل کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)