پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: من گل محمدی صحبت کردم و او می‌گفت که سقف بودجه مانع از این شده تا مهاجم مدنظرش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بخرند.

امیرحسین اصلانیان، در گفتگو با فارس، در خصوص دیدار تیم‌ پرسپولیس مقابل النصر عربستان و نتیجه‌ای که در این بازی به دست آمد، اظهار داشت: همه چیز در این بازی تحت‌الشعاع حضور رونالدو در ایران بود و به نظرم بیش از اندازه به این موضوع پرداخته شد. حالا اگر هواداران درگیر این مسائل شوند، مشکلی نیست، اما کاملاً مشخص بود که بازیکنان پرسپولیس هم درگیر این حواشی شده‌اند و در بازی می‌دیدیم که خیلی از بازیکنان سعی داشتند خودشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به رونالدو نزدیک کنند. از طرف دیگر دو خطای بی‌مورد باعث شد تا پرسپولیس 10 نفره شود و به نظرم زمین خراب کار دست پرسپولیس داد. متأسفانه تیم ملی هم در همین زمین بازی می‌کند و این مسئله باعث آبروریزی خواهد بود. ما فکر می‌کردیم زمین خراب آزادی به ضرر النصر خواهد شد، اما پرسپولیس بیشتر ضرر کرد و متأسفانه نتیجه خوبی به دست نیامد. ما در نیمه اول حمله خاصی نکردیم و فکر می‌کنم تیم النصر هم از موقعیت‌هایش به خوبی استفاده کرد تا برنده بازی شود.

وی در خصوص اینکه پرسپولیس در بازی با النصر هیچ ضربه‌ای به چارچوب حریف عربستانی نزده بود، ادامه داد: به هر حال یحیی گل محمدی در این بازی از دو هافبک دفاعی استفاده کرده بود و این موضوع باعث شد تا تیم کمی عقب بنشیند. فکر می‌کنم گل محمدی از این بازی دنبال یک امتیاز بود، اما از طرف دیگر پرسپولیس در این بازی مهاجم کلاسیک نداشت. باید برای مهاجمان موقعیت به وجود می‌آمد که آنها بتوانند از آن استفاده کنند، اما موقعیتی هم درست نشد. ما بازیکن بلندزن نداریم و باید برای گلزنی به‌جای سانتر کردن، روی ضربات ایستگاهی و شوت از پشت هجده قدم حساب می‌کردیم، اما نشد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه چرا این باشگاه مهاجم نگرفت، اما مهاجمان خودش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم از دست داد، گفت: تا جایی که من می‌دانم در دستورکار باشگاه این بود که مهاجم بخرند. من با گل محمدی در این باره صحبت کردم و او می‌گفت که سقف بودجه مانع از این شده تا مهاجم مدنظرش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بخرند. البته باشگاه یک مهاجم جدید گرفت که گل محمدی او را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نخواسته بود و مدیران باشگاه باید توضیح دهند که روی چه حسابی بازیکنی که سرمربی نخواسته را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جذب کردند. باید منتظر ماند و دید که عملکرد این بازیکن جدید چطور است، چراکه شاید او بتواند مشکلات پرسپولیس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حل کند.

اصلانیان در خصوص عملکرد شهاب زاهدی در این بازی و انتقاداتی که به او شده و اینکه این بازیکن با وجود عملکرد ضعیف بعد از بازی به دنبال گرفتن پیراهن رونالدو بود، ادامه داد: خود من هم مقابل بازیکنان بزرگی بازی کرده‌ام اما وقتی تیم نتیجه نمی‌گرفت از ترس کادر فنی جرأت نمی‌کردیم از بازیکنی پیراهن بگیریم، اما به هر حال رونالدو یک ستاره در دنیاست و گرفتن پیراهن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خیلی با مسائل فنی نباید قاطی کرد. در جام جهانی هم خیلی‌ها مسی و رونالدو پیراهن گرفتند و این چیز جدیدی نیست.

وی افزود: اینکه هواداران درگیر چنین مسائلی شوند، عجیب نیست، اما بازیکنان نباید وارد این فضا شوند. البته اینکه شهاب زاهدی واقعا قصد داشته پیراهن رونالدو را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بگیرد یا نه نمی‌دانم و بهتر است خودش در این باره توضیح دهد، اما اتفاقاتی که در جریان جذب او رخ داد باعث شد تا فشار زیادی روی شهاب زاهدی باشد و نتواند باری از دوش پرسپولیس بردارد. او باید بار فنی خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بالا ببرد تا هوادار از او راضی باشد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در باره اقدام رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس که برای دیدن رونالدو همراه با دخترش به فرودگاه رفته بود، گفت: این کار، کار خوبی نبود و نباید این اتفاق رخ می‌داد. قطعا زمانی که تیم استقلال تاجیکستان به ایران بیاید، کسی به استقبال آن تیم نخواهد رفت. بهتر است که مسئولان باشگاه از این فضا بیرون بیایند و باید به این فکر کنیم که پرسپولیس با این ابزار نمی‌تواند در آسیا موفق باشد و نباید از این تیم توقع زیادی داشت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)