پاشگاه پرسپولیس نسبت به پرداخت ۲۰۰ هزار یورو مطالبه رادوشویچ اقدام کرده است ولی با توجه به اظهارات مطرح شده در حال پیگیری موضوع هستیم و قطعا مشکلی از این ناحیه وجود نخواهد داشت.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، با توجه به اظهارات بوژیدار رادوشویچ، این باشگاه به اطلاع می‌رساند؛ باوجود مشکلاتی که برای تامین اعتبار مالی لازم وجود داشت و همچنین محدودیت‌های موجود برای نقل و انتقالات مالی، باشگاه پرسپولیس در راستای اجرای تعهدات خود در قالب توافق‌نامه با بوژیدار رادوشویچ، قسط سوم به میزان ۲۰۰ هزار یورو را در موعد مقرر و در چهار بخش به شماره حساب اعلامی واریز کرده است.

این مبالغ مرحله به مرحله وارد حساب شده است. طبق آخرین اطلاع از سوی وکیل این بازیکن، ورود ۱۶۴ هزار و ۱۶۰ یورو را به حساب را تایید کرده‌اند. با ارسال مدارک پرداخت، اطمینان لازم به طرف مقابل داده شده است که باشگاه به توافق خود متعهد بود و اقدام لازم را انجام داده است. مبلغ ۳۵ هزار و ۸۴۰ یورو باقی‌مانده معادل یکی از چهار پرداخت انجام شده است که سند پرداخت آن در اختیار باشگاه قرار دارد و به رویت طرف مقابل هم رسیده است. از این جهت تردید و ابهامی وجود ندارد. در این ارتباط پیگیری‌های جدیدی داشتیم و از طرف مبدا پرداخت هم اطمینان داده شد مشکلی وجود ندارد. با توجه به قرار داشتن در روزهای شنبه و یک‌شنبه، نماینده باشگاه در اروپا، اقدام لازم را انجام خواهد داد. در این ارتباط به باشگاه اعلام شد؛ رسید نشستن پول در حساب اعلامی، تا روز دوشنبه در اختیار باشگاه خواهد بود که متعاقبا نتیجه به اطلاع وکیل بازیکن و هواداران خواهد رسید.

در این ارتباط، همچنین یادآوری می‌کنیم؛ پرداخت مبلغ از سوی باشگاه، در زمان مقرر صورت گرفت ولی فرایند انتقال در خود سیستم بانکی، زمان‌بر شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)