پرسپولیس نیوز: اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه و اعضای تیم و بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای مشترک اعلام کردند؛ جام قهرمانی سوپر جام سال ۹۸ را که فردا پنج شنبه طی مراسمی به سرخپوشان تحویل خواهد شد به هواداران تقدیم می کنند.

در این اطلاعیه آمده است؛ جام قهرمانی سوپر جام سال ۹۸ را به پاس حمایت‌های بی‌دریغ که در سخت‌ترین لحظات همواره حامی تیم خود بودید را به شما هواداران تقدیم می‌کنیم. شما از ارکان و رموز اصلی پایداری پرسپولیس بزرگ ایران و تداوم موفقیت‌های آن بوده‌اید و هستید.

تردیدی نیست هواداران، صاحبان اصلی پرسپولیس و تمام افتخارات بی بدیل آن هستند اما این اقدام نشانه‌ای از قدرشناسی باشگاه و تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به شما است.

بر همین اساس مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل بر این مساله اصرار داشت که هم طبق اصول حرفه‌ای فوتبال و هم با توجه به زحمات هواداران در حمایت از باشگاه و تیم‌شان این جام در حضور هواداران به پرسپولیس اهدا شود. روسای فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و کمیته مسابقات نیز این حق را از ابتدا محترم شمردند و آن را منطقی دانستند.

در این ارتباط به پیشنهاد باشگاه قرار بود اهدای جام در مراسمی از شروع یکی از مسابقات خانگی صورت بگیرد و در نهایت سازمان لیگ با توجه به پاره‌ای مخالفت‌ها از سوی برخی تیم‌ها و دلایل دیگر به منظور جلوگیری یا تعویق این امر، عصر امروز به باشگاه اعلام کرد؛ این مراسم پس از پایان بازی با ماشین سازی انجام خواهد شد.

بر این اساس، باشگاه پرسپولیس هم به اطلاع هواداران عزیز می‌رساند، اعضای تیم ضمن تلاشی که برای پیروزی در بازی هفته نهم لیگ برتر خواهند داشت، بی‌صبرانه منتظر هستند تا دریافت جام قهرمانی سوپر جام را با شما هواداران پرشور و با معرفت پرسپولیس جشن بگیرند. پس به اتفاق اعضای تیم از پرسپولیسی‌های عزیز دعوت می‌کنیم ضمن حضور پرشور در بازی فردا پنج‌شنبه، پس از بازی با ماشین سازی در ورزشگاه حضور داشته باشید که جشن قهرمانی داریم

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)