پرسپولیس نیوز: بازار سیاه فروش بلیت بازی تیم‌های سایپا و پرسپولیس در بیرون از ورزشگاه به راه افتاده بود.

در حالی که کمتر از یک ساعت تا آغاز دیدار تیم‌های سایپا و پرسپولیس زمان مانده جمعیتی در حدود ۵۰۰ نفر در ورزشگاه شهدای شهر قدس حاضر شدند.

* در فاصله دو ساعت تا آغاز بازی، هنوز درهای ورزشگاه به روی هواداران باز نشده بود و اکثر طرفداران پرسپولیس پشت درهای بسته استادیوم حضور داشتند.

* بلیت این بازی توسط باشگاه سایپا و به صورت الکتر‌ونیکی فروخته شده بود و به علت نبود گیت‌های الکترونیکی، هواداران پرسپولیس تنها با ارائه پرینت بلیت وارد ورزشگاه شدند.

* درهای ورزشگاه از ساعت ۱۴ به روی هواداران باز شد.

* باشگاه سایپا برای بازی امروز بلیت‌ها را به مبلغ ۱۵ هزار تومان به فروش رساند.

* پس از اینکه مهدی محمدنبی، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شب گذشته در یکی از برنامه‌های تلویزیونی حضور یافت، تماشاگران پرسپولیس که اعتقاد داشتند نبی نتوانسته مقابل انتقادات استقلالی‌ها از پرسپولیس دفاع کند، از او بسیار دلخور بودند و به خاطر عملکرد ضعیفش در پرسپولیس، اعتراض کردند.

* با وجود فروش الکترونیکی بلیت، بیرون از ورزشگاه بازار سیاه بلیت‌فروشی ایجاده شده بود و بلیت این مسابقه با قیمت‌های ۲۰ و ۳۰ هزار تومانی به فروش می‌رسد.

* علیرضا بیرانوند به همراه اعضای تیم پرسپولیس وارد ورزشگاه شد. این در حالی است که گفته شده بود دروازه‌بان پرسپولیس به علت مصدومیت، شب گذشته اردوی تیم را ترک کرده است.

* تیم سایپا در دیدار مقابل پرسپولیس با ترکیب حامد فلاح‌زاده، مجتبی لطفی، آرمین سهرابیان، مهیار جباری، کمال الدین نیکخو، روزبه شاه‌علیدوست، سعید غلامعلی‌بیگی، سعید محمدفرد، امیرحسین حسین‌زاده، رضا جعفری و محمدرضا سلیمانی در زمین حاضر می‌شود.

* اتوبوس تیم پرسپولیس در ساعت ۱۳:۴۵ وارد ورزشگاه شهر قدس شد.

* بیرون ورزشگاه بازار سیاه برای فروش بلیت به راه افتاده بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)