پرسپولیس نیوز: تعدادی از هواداران تیم فوتبال پرسپولیس تهدید کردند که در بازی این تیم با الوصل در ورزشگاه حضور پیدا نخواهند کرد.

شکست پرسپولیس در دربی ۸۶  ناراحتی هواداران این تیم را در پی داشته است تا حدی که برخی از آنها امروز (جمعه) با حضور در ورزشگاه شهید کاظمی اعتراض خود را به عملکرد برخی از سرخپوشان و همچنین تصمیمات برانکو ایوانکوویچ ابراز کردند. این دسته از تماشاگران اعتقاد دارند بازیکنانی چون صادق محرمی، محسن مسلمان و گادوین منشا باید از ابتدا در ترکیب پرسپولیس در دربی به میدان می‌رفتند و اگر این اتفاق رخ می‌داد، نتیجه پایانی چیز دیگری بود.

این اتفاق در حالی رخ داد که مسئولان ورزشگاه کاظمی اجازه ورود را به این تماشاگران ندادند و همین امر باعث شد بین آنها درگیری لفظی ایجاد شود. هواداران شاکی پرسپولیس با صدای بلند اعتراض می‌کردند که چرا نمی‌گذارند تمرین را از نزدیک مشاهده کنند و بهتر است بازیکنان جنبه باخت را داشته باشند. آنها در ادامه تهدید کردند؛ اگر امروز نتواند تمرین را مشاهده کنند بازی با الوصل امارات در لیگ قهرمانان آسیا را تحریم خواهند کرد و به ورزشگاه آزادی نمی‌روند. این تهدیدات باعث شد در ورزشگاه به روی هواداران باز شود و آنها از نزدیک شاهد تماشای تمرین شاگردان برانکو باشند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)