معاون مالی باشگاه پرسپولیس از احتمال برگزاری مزایده برای انتخاب کارگزار این باشگاه در هفته آینده خبر داد.

علی عطایی درباره آخرین وضعیت برگزاری مزایده برای انتخاب کارگزار باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: از کارگزار قبلی درخواست کردیم قرارداد را ادامه بدهند اما خودشان این بحث را قبول نکردند. در واقع برای سال دوم مبلغ بسیار پایین‌تری مدنظر کارگزار بود که طبیعی است این مبلغ را قبول نمی کردیم.

وی افزود: اسناد مزایده برای انتخاب کارگزار جدید هم در حال اتمام است و به احتمال فراوان هفته آینده در سامانه ستاد ایران بارگزاری می‌شود. طبق مصوبه هیات وزیران تمام سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی باید در این سامانه مزایده‌ انجام بدهند.

معاون مالی و اداری باشگاه پرسپولیس درباره اینکه در روزهای اخیر مبلغی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد تومان به عنوان برخی پیشنهادها برای مزایده کارگزاری این باشگاه مطرح شده است، عنوان کرد: اصلا بحث ارقام نیست زیرا ما باید رقم پایه را اعلام کنیم و سپس شرکت‌ها طبق همان مبلغ، رقم موردنظر خود را پیشنهاد بدهند. ما هم این کار را به عهده هیات کارشناسی دادگستری گذاشته‌ایم. به این دلیل که نمی خواهیم بحثی پیش بیاید همه چیز را از کانال قانونی پیگیری می‌کنیم.

عطایی درخصوص احتمال فسخ قرارداد با کارگزار قبلی، گفت: قرارداد ما با این شرکت تمام شده و شرکت آتیه ‌می‌خواهد از قرارداد خارج شود اما اختلافاتی وجود دارد که ان‌شالله آن هم حل می‌شود. البته درباره بحث فسخ باید واحد حقوقی باشگاه نظر بدهد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)