پرسپولیس نیوز : مسئولان باشگاه هامبورگ بار دیگر آمادگی خود را برای برگزاری بازی دوستانه با پرسپولیس اعلام کردند.

هامبورگی‌ها در آخرین گفت‌وگوی خود با حسینی، مدیر روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس اعلام کردند از نظر آن‌ها چیزی منتفی نیست و آماده‌اند که بر سر اختلاف‌های موجود مذاکره کنند.

 

در آخرین گفت‌وگویی که حسینی مسئول روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس با هامبورگ انجام داد آنها تمایل خود را برای برگزاری دیدار با پرسپولیس و توافق نهایی اعلام کردند.

پیش از این هامبورگ رقمی را پیشنهاد داده بود که با رقم پیشنهادی پرسپولیس دچار اختلاف بود. پیشنهاد دوم هامبورگ نیز مورد قبول قرار نگرفت و مورد اختلاف دیگری که در این مذاکرات وجود داشت درخواست اختصاص یافتن حق پخش تلویزیونی در آلمان به باشگاه هامبورگ بود.

در این زمینه‌ ها که اختلاف وجود دارد هامبورگی‌ها اعلام آمادگی کردند که در مذاکراتی این مسئله را حل کنند و مشتاق هستند تا این دیدار برگزار شود به هر حال مذاکراتی قرار است انجام تا این موضوع نهایی شود.

 

مسئولان هامبورگ در نامه‌ی اخیر خود اعلام کردند که آماده‌اند بر سر موارد اختلاف مذاکره کرده و گفته‌اند که برای برگزاری این بازی مشتاق هستند. آن‌ها حتی کارهای اولیه خود برای حضور در ایران را با سفارت آلمان هماهنگ کرده‌اند.

همچنین پیگیری دیدار ستارگان میلان و پرسپولیس هم انجام می شود. قرار است فرانکو بار‌ه‌سی رئیس کانون پیشکسوتان باشگاه میلان نیز شرایط برگزاری این دیدار را اعلام کند و وضعیت این مسابقه نیز به زودی مشخص شود.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)