سرپرست باشگاه استقلال گفت: ورزشگاه امام رضا پایگاه عالی برای تیم‌های پایه استقلال خواهد شد و می‌توانیم اقدامات بزرگی را انجام دهیم.

بهرام افشارزاده در مراسم واگذاری ورزشگاه‌ امام رضا به باشگاه استقلال اظهار داشت: جای تقدیر و تشکر دارد که امروز این کار بزرگ انجام می‌شود. حالا باید ما نوع و چگونگی استفاده از این ورزشگاه را در دستور کار خود قرار دهیم. ورزشگاه در دل شهر قرار دارد و ما می‌توانیم با برنامه‌ریزی کارهای بزرگی را انجام دهیم.

وی در مورد اینکه آیا تیم بزرگسالان هم در این ورزشگاه تمرین خواهد کرد، گفت: به هر حال ما به دنبال آماده کردن شرایط این ورزشگاه هستیم. قول داده‌اند که یک زمین بزرگی که در کنار ورزشگاه است و مختص به شهرداری است، در اختیار ما قرار دهند. می‌توانیم کارهای بدنسازی و اقدامات مقدماتی تیم بزرگسالان را در این ورزشگاه انجام دهیم.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد اینکه زمان تحویل این ورزشگاه کی خواهد بود، گفت: کمی باید تعمیرات صورت بگیرد. ما می‌توانیم در این ورزشگاه کلاس‌های مختلفی اعم از روانشناسی، آموزشی برای نوجوانان و تیم‌های پایه داشته باشیم که پایگاه عالی برای رده‌های پایه خواهد شد.

افشارزاده در مورد دیدار استقلال مقابل نفت گفت:‌من در این باره با سایت باشگاه صحبت کردم و بروید همان صحبت‌ها را ببینید. اجازه بدهید در اینجا کارمان را دنبال کنیم. همان صحبت‌ها کافی است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)