پرسپولیس نیوز: مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با اعلام خبر استعفایش گفت: وقتی هیات مدیره به من توهین و وزیر از آنها حمایت می کند، معلوم است که جایی برایم نیست و این باشگاه مبارک خودشان باشد.

محمد حسن انصاری فرد در گفت و گو با برنامه فوتبال برتر با انتقاد از هیات مدیره پرسپولیس اظهار داشت: متاسفانه بدون اطلاع من حسین قدوسی را که از یاران باوفای باشگاه پرسپولیس بوده و فردی زحمتکش و دلسوز و کاربلد محسوب می شود برکنار کردند.

وی افزود: بعد از این اتفاق اعضای هیات مدیره خبر و این برکناری را بدون هماهنگی با من روی رسانه های اجتماعی باشگاه منتشر کردند که وقتی من این خبر را خواندم شوکه شدم.

انصاری فرد تاکید کرد: به دنبال این موضوع رسول پناه از لفظ بسیار جسارت آمیزی در قبال من استفاده کرد. او پیامی را با این مضمون برای من ارسال کرد که جای تاسف است که رئیس هیات مدیره یک باشگاه این چنین به مدیرعاملش توهین می کند. او پیام داد خبر مصوبه هیات مدیره را که در اپلیکیشن باشگاه منتشر شده سایت باشگاه تحریف کرده است. لذا خواهشمند است نسبت به اصلاح آن اقدام کنید و قدوسی طبق مصوبه هیات مدیره همکاری اش با باشگاه غیر قانونی خواهد بود و عواقب آن بر عهده جنابعالی خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: درگیری های ما با اعضای هیات مدیره باشگاه در این مدت خیلی زیاد بود ولی من نمیخواستم به خاطر آرامش پرسپولیس هواداران این مسائل را متوجه شوند. آنها کار را به جایی رساندند که دیگر جای ماندن نیست چون مدیرعاملی که نتواند مدیر روابط عمومی اش را خودش انتخاب کند و بعد از جدایی عرب با وجود جای خالی دو ماهه در هیات مدیره هنوز به عنوان هیات مدیره انتخاب نشده اند، خودش نشان دهنده همه چیز است.

وی خاطر نشان کرد: امروز در نشست هیات مدیره صراحتا اعلام کردند وزیر ورزش خواسته که قدوسی نباید در باشگاه پرسپولیس باشد که من سوال کردم به چه دلیل او نباید باشد و فقط یکی از دلایل را به من منتقل کنید. آنها گفتند اسپانسر باشگاه مدعی است که قدوسی با ما همکاری نمی کند. درحالی که قدوسی شبانه روز برای این باشگاه زحمت می کشیده است.

وی در پاسخ به این سوال که با این شرایط موضع خودش چه خواهد بود، گفت: موضع من این است این باشگاه مبارک خودشان باشد. در این ۷،۸ ماه با امثال قدوسی ها با تمام وجودمان برای این باشگاه تلاش کردیم، در هیات مدیره باشگاه خیلی اهانت ها به من شد اما من صورتم را سیلی سرخ نگه داشتم. هاشمی ۶ جلسه غیبت می کرد اما در جلسه هیات مدیره وقیحانه به من جسارت می کرد. من توهین ها و بی ادبی های آنها را به وزیر ورزش گزارش کردم و بارها گفتم که دل این هیات مدیره با ما نیست و نمی خواهند ما موفق شویم. حتی گفتم که آنها چهار چرخ باشگاه را فلج کرده اند چون بحث های اقتصادی خوبی داشتیم و در آمدزایی های خوبی صورت گرفت.

انصاری فرد تصریح کرد: اما با ادامه کار متوجه شدم به هر دری می زنیم آن را می بندند. نمی دانم این اتفاق از چه مقامی صورت گرفته است. چون حتی با بانک گردشگری در حال انعقاد قرارداد بودیم اما جالب است بدانید صبح امروز معاون اقتصادی ام را حتی به ساختمان راه ندادند.

مدیرعامل سرخپوشان در پاسخ به این سوال که آیا از سمت خود استعفا می دهد یا خیر گفت: بله. من از هواداران عزیز پرسپولیس عذرخواهی و افتخار می کنم نیرویی مثل حسین قدوسی داشتیم. با تمام وجود با هم کار کردیم و نتیجه اش را هم گرفتیم، تیم ما با ۱۰ اختلاف امتیاز در صدر جدول است ولی هیات مدیره ای که از جانب وزیر ورزش حمایت می شد ما را همراهی نکرد. در سه ماهی که رسول پناه به عنوان رئیس هیات مدیره انتخاب شد متوجه شدم که وزیر فقط با وی امورات را هماهنگ می کند و هیچ ارتباط دیگری با من نداشت. آنها جلسات مخفیانه برگزار می کردند و این ها همه نشان می دهد ماهیت کار چیست.

وی افزود: سوالم از وزیر این است اگر به من اعتقادی نداشتی چرا این کار را کردید؟ سلطانی فر هر روز وعده می داد که شما عضو هیات مدیره می شوید ولی من به او گفتم وقتی این اتفاق نمی افتد سایر اعضا مدعی می شوند که وزیر من را قبول ندارد و به همین دلیل هر چه از دهانشان در می آید به من می گوید. هاشمی در آخرین جلسه هیات مدیره در حضور جمع توهین هایی به من کرد که شرمم می آید آنها را به زبان بیاورم.

انصاری فرد اضافه کرد: با ادامه این روند به صلاح پرسپولیس نیست که در اینجا بمانم و به همکاری ام ادامه دهم. مطمئن هستم با رفتن من زیر ساخت هایی که آماده کردم گشایش پیدا خواهد کرد و باشگاه به درآمدزایی خوبی می رسد.در این بین خبیری، یلوه و قدوسی و … که با من کار می کردند زحمات زیادی کشیدند. آن هم با وجود کارشکنی هایی که هیات مدیره انجام می داد.

وی در خصوص مطالبات برانکو و بودیمیر گفت: منابع مالی خوبی وجود دارد که بستر آن آماده شده اما همکاری صورت نمی گرفت. متوجه شدم که با یک شرکت آتیه داده پرداز که خودم آنها را به پرسپولیس آوردم هماهنگ شده اند و برخلاف اطلاع من کارهایی انجام می دهند که مدیرعامل را از این بحث خارج کنند. آقایان در دو سه جلسه اخیر صراحتا اعلام کردند قدوسی مانع درآمدزایی آتیه داده پرداز است درحالی که این حرف غلط بود.

انصاری فرد در خصوص اینکه فکر نمی کند این موضوع با صحبت کردن با وزیر ورزش حل شود تاکید کرد: خیر.چون به من جسارت می شود و وزیر از آنها حمایت می کند. اینها نشان می دهد که هیات مدیره با وزیر ورزش هماهنگ است و من این وسط یک غریبه هستم. شاید آقایان تصور می کردند بعد از رفتن برانکو باید فردی مثل انصاری فرد بیاید و آرامش را بر پرسپولیس حکمفرما کند ولی حالا آنها منافعی دارند که با خصوصیات اخلاقی ام سازگار نیست. هواداران پرسپولیس بدانند مشکلی ایجاد نمی شود و این نفرات حتما پول خواهند آورد. هنگامی که کالدرون رفت وزیر گفت ۳۰۰ هزار دلار او آماده است ولی با وجودی که قرار بود این پول را بدهند هیچ کمکی صورت نگرفت. فقط یک بار رسول پناه دو میلیارد پول آورد که قرار بود از بانک گردشگری بگیریم و پس بدهیم که این قرارداد هم منعقد نشد. آقایان کار را به جایی رساندند که علی رغم میل باطنی از باشگاه پرسپولیس خداحافظی کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)