پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم ملی گفت: برای من مایه مباهات است که هرروز می گویند یک تیم بزرگ و دوست داشتنی مرا می خواهد.

وحید امیری  در رابطه با اینکه گفته می شود طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس یکی از همشهریان او را برای مذاکره با این باشگاه واسطه کرده اظهارداشت: خیر. چنین چیزی صحت ندارد. اگر قرار بر مذاکره باشد من مستقیما با باشگاه مورد نظر صحبت می کنم و نیازی به این کارها نیست. البته پیشنهاداتی وجود دارد اما هنوز به شکل رسمی چیزی به من اعلام نشده تا پای میز مذاکره بنشینم. من هم بیشتر از طریق رسانه ها شنیده ام که در لیست پرسپولیس و یا حتی استقلال حضور دارم.

وی در پاسخ به این سوال که از پیشنهاد پرسپولیس که جدی تر به نظر می رسد استقبال می کند یا خیر عنوان کرد: واقعا برایم افتخار بزرگی است که از یک تیم بزرگ پیشنهاد دارم.  برای من مایه مباهات است که هرروز می گویند یک تیم بزرگ و دوست داشتنی مرا می خواهد. اینکه بخواهم دروغ بگویم که دوست ندارم چنین پیشنهادی به من برسد یا خدای ناکرده بخواهم برای پرسپولیس کلاس بگذارم درست نیست. مطمئنا در چند روز آینده تصمیمی می گیرم که هم به نفع زندگی ام باشد و هم بتواند از نظر مالی مرا ساپورت کند.

مهاجم فصل گذشته نفت تهران درباره اینکه حضور بیرانوند و احتمال پیوستن سیدجلال حسینی به پرسپولیس در تصمیم او تاثیرگذار است یا خیر تصریح کرد: از شنیدن خبر پیوستن بیرانوند به پرسپولیس خوشحال شدم چون این بازیکن انگیزه بالایی دارد و از فصل گذشته هم دائما در این فکر بود که به پرسپولیس برود. البته از وضعیت سیدجلال خبری ندارم اما همان طور که گفتم هیچ خبری درباره خودم هم نیست. از فردا در اردوی تیم ملی حاضر می شوم و می خواهم در چند روزی که در کنار سایر ملی پوشان هستم با چند نفری مشورت کنم و بعد از آن تصمیم نهایی را بگیرم.

امیری در پاسخ به این سوال که با کی روش هم برای انتخاب تیم آینده اش مشورت می کند گفت: بله. قطعا چنین قصدی دارم که بعد از حضور در تیم ملی دقایقی را با کی روش حرف بزنم. به هر حال او تجربه بالایی دارد و می تواند نظرات مثبت خود را به من منتقل کند.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد مسائل مالی در تصمیم گیری او تاثیر بسزایی دارد بیان داشت: همان طور که قبلا گفتم سن من طوری است که باید به فکر زندگی ام باشم جون در این چندساله پول خوبی از باشگاه های مختلف نگرفتم. قطعا یکی از مسائلی که روی تصمیم من تاثیرگذار است مسائل مالی خواهد بود. من دیگر تنها نیستم که بخواهم خودم تصمیم بگیرم. یک خانواده دارم که باید فکر آنها باشم.واقعیت این است که وقتی به آینده فکر می کنم بیشتر برایم خانواده مهم هستند و به خاطر همین مسائل مالی برای من در اولویت قرار دارد.

مهاجم فصل گذشته نفت درباره اینکه از کشورهای عربی هم پیشنهادی دریافت کرده یا خیر اذعان داشت: من بحث مذاکره با تیم های خارجی را بر عهده مدیربرنامه هایم گذاشتم و خبر خاصی در این باره ندارم. امیدوارم هر تصمیمی که به خیر و صلاح من است بگیرم و آینده خوبی داشته باشم.

امیری بااشاره به آغاز اردوی تیم ملی گفت: من فردا صبح از خرم آباد به سمت تهران حرکت می کنم تا در اردوی تیم ملی حاضر شوم. امیدوارم این بار که برای تمرین به اردوی تیم ملی می رویم دیگر مشکلاتی مانند زمین و لباس وجود نداشته باشد. حس می کنم از زمانی که آقای تاج به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شدند مسائل خیلی بهتر و روان تر پیش می رود. در چند روز اخیر هم خبرهای خوشی از تیم ملی و زبان کی روش شنیده ایم. در هر صورت امیدوارم اردوی خوبی راداشته باشیم چون در سال جاری بازی های سختی را مقابل حریفان آسیایی خواهیم داشت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)