مدافع – هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استقلال رقیب ماست، اما حذف این تیم از آسیا ضربه بزرگی به فوتبال کشور بود.

وحید امیری بعد از برتری 3 بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ملوان اظهار داشت: خدا را هزار مرتبه شکر که بازی خیلی سختی را بردیم. به تیم خوب ملوان تبریک می‌گویم. می‌دانستیم کارمان خیلی سخت است، اما متحد شده بودیم که سه امتیاز را کسب کنیم. با توجه به اینکه یک روز زودتر از رقبای خود بازی داشتیم، خیلی انگیزه داشتیم بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم و خدا را شکر که با نتیجه خوبی همراه شد.

وی درباره مطرح شدن صحبت‌هایی مبنی بر نگاه خاص به تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا را شاهد می‌گیرم که ما هم خیلی مشکل داریم. یکسری مشکلات داریم که بیان کردنش روی خوشی برای تیم بزرگ پرسپولیس ندارد. تیم ما خیلی مشکل در دریافتی، پاداش و حتی کوچک‌ترین مسائل مانند شرایط غذایی دارد، اما به هر حال رسالتی داریم و آنهم اینکه تمام تلاش و زحمت خود را بکشیم؛ چون می‌دانیم هواداران ما در این شرایط اقتصادی با سخت‌ترین شرایط به ورزشگاه می‌آیند تا از ما حمایت کند. بخواهیم هر روز این صحبت‌ها را برای هواداران بکنیم خوشایند نیست.

مدافع – هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد حذف استقلال از آسیا تصریح کرد: حذف استقلال ضربه بزرگی به فوتبال کشور بود. این تیم رقیب ماست، اما باید اینجا نگاه ملی داشته باشیم و این اتفاق آبروریزی بزرگی بود. امیدوارم تمام مسئولان فوتبال کشور و دولت فکر صد درصدی برای این قضیه بکنند تا دیگر دچار این مشکلات نشویم. اینجا فقط بحث استقلال، پرسپولیس، فولاد و سپاهان نیست و بحث ملی است. شما دیدید وقتی فولاد مقابل الهلال بازی می‌کرد تمام ایران دوست داشت این تیم الهلال را شکست و به مراحل بالاتر برود. امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم و اتفاقاتی که در تلویزیون می‌افتد نیز روی خوشی ندارد.

امیری راجع به عدم دلسوزی مدیران فوتبال ایران و دریافت چند باره برخی مطالبات گفت: باید افرادی را که در بحث مدیریت و اقتصاد تحصیلکرده و تجارب بین‌المللی دارند، در این جایگاه قرار بدهیم. نباید این اتفاق بیفتد که فردی که سالیان سال در یک باشگاه زحمت کشیده و با آبرو بوده است، خدای نا کرده این اتفاق برایش بیفتد و باعث ناراحتی شود. دل ما از اتفاقاتی که در تلویزیون افتاد شکست و دوست نداشتم این اتفاقات بیفتد که روی خوشی نداشت.

وی در مورد وضعیت قراردادش با باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)