پرسپولیس نیوز :  هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال نفت تهران با بیان اینکه برای پولی که می‌گیرد شکرگذار است، گفت: وقتی بازیکن کنار دستی و هم سطح من بیشتر از من پول می‌گیرد، ناراحت می‌شوم.

 وحید امیری پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل استقلال در خصوص اینکه گویا از نفت پول کمی می‌گیرد و آیا به عنوان یک بازیکن ملی‌پوش از این مسئله ناراحت نیست، گفت: از جایی آمدم که حتی اگر یک میلیون تومان بگیرم، خدا را شکر می‌کنم، اما هرکسی تا جایی تحمل دارد. وقتی می‌بینم کنار دستی من که بازیکن همسطح خودم یا کمی بالا و پایین‌تر است، خیلی بیشتر از من می‌گیرد، ناراحت می‌شوم. خدایی نکرده قصد توهین به کسی را ندارم اما واقعاً نمی‌توان این وضعیت را تحمل کرد.

وی با انتقاد از وضعیت موجود ادامه داد: وقتی با بازیکن دیگری هم سطح بوده و ملی‌پوش هم هستم، حداقل این است که باید هم اندازه بگیرم. شاید اگر کسی جای من بود به این دلیل که سال آخر قراردادش است، دست و پای خودش را حفظ می‌کرد، اما من تا آخرین لحظه تلاش کردم و برای تیمم زحمت کشیدم.

هافبک نفت درباره اینکه آیا بازی مقابل استقلال آخرین بازی او بوده و کارهای لژیونر شدن او انجام شده است، اظهار داشت: نمی‌دانم این حرف‌ها چیست. برخی‌ها می‌خوابند، بیدار می‌شوند و می‌نویسند این بازی آخر امیری برای نفت است. این موضوع دست مسئولان باشگاه است و مذاکرات لازم برای لژیونر شدن من انجام می‌شود. لژیونر شدنم را به خدا سپرده‌ام و اگر خدا بخواهد لژیونر می‌شوم و اگر نخواهد، نمی‌شوم.

امیری درباره اینکه آیا واقعاً می‌خواهد لژیونر شود یا حاضر است در تیم‌های خوب داخلی هم بازی کند، گفت: من هم از پرسپولیس و هم از استقلال پیشنهاد داشتم و آرزو دارم یک روز در یکی از این تیم‌ها بازی کنم. به دلیل جوی که در این دو تیم وجود دارد، دوست دارم حضور در پرسپولیس یا استقلال را تجربه کنم.

وی در واکنش به این مسئله که از بین پرسپولیس و استقلال دوست دارد به کدام تیم برود، خاطرنشان کرد: نمی‌توانم این را بگویم. خودم دوست دارم هر اتفاقی که صلاح است رخ دهد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)