پرسپولیس نیوز: مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تساوی برابر تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز پایان کار سرخپوشان نیست چرا که تا پایان فصل راه زیادی باقی مانده و فرصت برای جبران وجود دارد.

سهراب انتظاری در خصوص تساوی پرحاشیه تیم فوتبال پرسپولیس برابر ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: هر دو تیم شروع خوبی داشتند، یک بازی زیبا را از خود ارائه دادند، پرسپولیس در نیمه دوم حاکم مطلق میدان بود، بیش از ۱۰ موقعیت را با بدشانسی از دست داد و توپ‌هایش به گل تبدیل نشد. همچنین تیم فوتبال ماشین‌سازی کاملاً در لاک دفاعی فرو رفته بود و تلاش می‌کرد با دفع توپ‌های پرسپولیس، دروازه‌اش را بسته نگه دارد.

وی ادامه داد: هر دو سرمربی با توجه به اینکه ۸ هفته از لیگ گذشته بود، آنالیز خوبی از یکدیگر داشتند و سعی می‌کردند راه‌های نفوذ یکدیگر را به سمت دروازه ببندند البته کار تدافعی ماشین‌سازی بیشتر بود و آنها در ۲۰ دقیقه پایانی بازی تقریباً همگی به دفاع پرداخته و اجازه نمی‌دادند بازیکنان پرسپولیس بتوانند ضربه‌های نهایی با زنند البته نقش حامد لک هم بی‌تأثیر نبود و او درون دروازه ماشین‌سازی، روز خوبی را پشت سر گذاشت.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص پنالتی بحث برانگیزی که علیپور زد و به گل تبدیل نشد و حاشیه‌هایی که پس از آن پنالتی برای مهاجم پرسپولیس به وجود آمد، گفت: تا جایی که علیپور را می‌شناسم، مهاجم بسیار خوبی است، بارها برای پرسپولیس بازی کرده و گل‌های زیادی هم برای تیم سرخپوش تهرانی زده است. به نظر من، رفتار هواداران با علیپور درست نبود شاید او فکر می‌کرد این «ضربه چیپ» به گل تبدیل خواهد شد اما حالا که این اتفاق نیفتاده نباید همه به این بازیکن حمله کنند و خواستار اخراج او از پرسپولیس باشند.

انتظاری تأکید کرد: هواداران نباید باعث نابودی علیپور شوند، اگر او می‌دانست که توپش به گل تبدیل نمی‌شود، مطمئن باشید هرگز پشت توپ قرار نمی‌گرفت ضمن اینکه بزرگترین بازیکنان دنیا هم پنالتی‌های زیادی را از دست داده‌اند. یادمان باشد همین رونالدو برابر بیرانوند به زانو درآمد و توپش به گل تبدیل نشد و این یک افتخار برای دروازه‌بان ملی‌پوش کشورمان بود.

وی افزود: وظیفه همه پیشکسوتان، هواداران، بازیکنان و کادر فنی است که از علیپور حمایت کنند تا او به شرایط روحی خوب بازگشته و بتواند دوباره برای پرسپولیس گلزنی کند.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار هفته آینده پرسپولیس برابر فولاد خوزستان گفت: قرمزپوشان بازی سختی برابر فولاد در شهر اهواز خواهند داشت، چون این شهر هواداران متعصبی دارد؛ آنها تلاش می‌کنند تیمشان برابر حریف موفق باشد، بنابراین کالدرون باید با یک ترکیب بسیار خوب و بازی منطقی، به مصاف فولاد برود تا بتواند سه امتیاز حساس آن بازی را کسب کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)