پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس قطعاً باید به یک اردوی خارج از کشور می‌رفت تا بازیکنان آب و هوا و شرایط متفاوتی را تجربه کنند، ولی متأسفانه این اتفاق رخ نداد.

سهراب انتظاری در گفت‌وگو با تسنیم، درباره آخرین وضعیت پرسپولیس و اینکه سرخپوشان با لغو اردوی ترکیه در تهران تمرینات را دنبال می‌کنند، گفت: من شنیدم که یک لیدر قصد داشت برای اردوی ترکیه اسپانسر پیدا کند که ظاهراً این موضوع منتفی شده است! برای باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس اصلاً خوب نیست که یک لیدر بخواهد برای تیم اردوی تدارکاتی هماهنگ کند. پرسپولیس قطعاً باید به یک اردوی خارج از کشور می‌رفت تا بازیکنان آب و هوا و شرایط متفاوتی را تجربه کنند، ولی متأسفانه این اتفاق رخ نداد. امیدوارم تمرینات در همین تهران به بهترین شکل جلو برود و پرسپولیس به آمادگی کامل برسد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به جدایی عیسی آل‌کثیر از جمع سرخپوشان تأکید کرد: پرسپولیس همیشه در این چند سال در خط حمله با چالش مواجه بوده است و این برای هواداران قابل هضم نیست. با جدایی آل‌کثیر قطعاً پرسپولیس در خط حمله به یک مهاجم خارجی گلزن و بین‌المللی نیاز دارد و امیدوارم باشگاه در این زمینه بهترین تصمیم را بگیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: من معتقدم از دست دادن آل‌کثیر اتفاق خوبی نبود، چون او مهاجم خوبی است که با شرایط پرسپولیس هم آشنایی کاملی داشت. شاید بعضی‌ها در مورد شرایط سنی آل‌کثیر صحبت کنند، ولی او هر وقت آماده بود به تیم کمک کرد و شما می‌بینید که وحید امیری هم در این شرایط سنی بهترین عملکرد را دارد.

انتظاری همچنین یادآور شد: من در این اتفاق آل‌کثیر را چندان مقصر نمی‌دانم و نظرم این است که باشگاه و یحیی گل‌محمدی تمایلی چندانی برای حفظ آل‌کثیر نداشتند. شما دیدید که تمامی بازیکنان موردنظر گل‌محمدی حفظ شدند، ولی آل‌کثیر به شکلی عجیب جدا شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)