جمعه ۲۳ اسفند (۱۷:۴۱)

مرجع خبری پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: علی کریمی با رفع کامل آسیب دیدگی قطعا به تیم ملی دعوت خواهد شد.

عباس انصاری فرد اظهار داشت: قدرت فوتبالی علی کریمی بر هیچ کس پوشیده نیست. من مطمئن هستم او پس از رفع آسیب دیدگی و آمادگی کامل به تیم ملی دعوت خواهد شد. ما سعی داریم کریمی را از لحاظ روحی و روانی بابت اینکه در دیدار برابر کنیا به تیم ملی دعوت نشده به شرایط ایده آل برسانیم تا او بتواند مانند دیدار با الشارجه امارات در عربستان برای ما مفید و موثر باشد.
انصاری فرد در خصوص بازی روز چهارشنبه آینده مقابل الشباب عربستان عنوان کرد: روز یکشنبه راهی عربستان می شویم. بازی مقابل الشباب حکم مرگ و زندگی برای ما دارد. اگر بتوانیم در عربستان امتیاز کسب کنیم راه صعودمان هموارتر می شود. البته شاید زود باشد از الان قضاوت کنیم اما کسب امتیاز در عربستان برای ما ضروری است. امیدوارم بتوانیم به خواسته خود برسیم.
مدیرعامل پرسپولیس در خصوص شکست استقلال برابر الاتحاد عربستان تاکید کرد: از صمیم قلب ناراحت هستم چون وقتی پرسپولیس و استقلال به عرصه آسیا پا می گذارند نباید به رنگ توجه کنیم بلکه مهم نام ایران است که باید به آن تعصب داشته باشیم. با این وجود باید از شکست استقلال درس بگیریم.
وی یادآور شد: دوست نداشتم دقایق پایانی بازی با استقلال مقابل نماینده عربستان را بینیم. معتقدم استقلال شایستگی پیروزی بر الاتحاد را داشت ولی متاسفانه اینگونه نشد.

انصاری فرد تاکید کرد: عملکرد مناسب تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا برای کسب سهمیه مجدد در آسیا و ارتقای فوتبال ما در قاره بسیار مهم است. به همین دلیل ۴ نماینده ایران در فصل جاری کار بسیار سختی دارند.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص حضور مازیار زارع در تیم ملی گفت: بارها گفته ام هدف ما موفقیت تیم ملی و حضور در جام جهانی است. مازیار زارع را قطعا به تیم ملی خواهیم داد. امیدوارم او بتواند برای پرسپولیس و تیم ملی موثر باشد.
انصاری فرد در پایان خاطرنشان کرد: در خصوص ویزا برای سفر به عربستان مشکلی نداشتیم. همچنین در صورت برد در عربستان ۱۵۰۰ دلار به هر بازیکن و کادر فنی پاداش می دهیم و در صورت تساوی پاداش ۷۰۰ دلاری به آنها تعلق می گیرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)