پرسپولیس نیوز: مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: ان‌شاءالله با برتری در دربی، هدیه خوبی به هواداران می‌دهیم.

محمد حسن انصاری فرد در مراسم رونمایی از اسپانسر جدید باشگاه و طرح لباس دربی و لیگ قهرمانان آسیا: ان‌شاءالله با برتری در دربی، هدیه خوبی به هواداران می‌دهیم و تلاش می‌کنیم در امور اقتصادی خدمات شایانی را به هواداران ارایه کنیم.

ثابتی رییس هیات مدیره بانک گردشگری در ابتدای مراسم رونمایی از پیراهن پرسپولیس گفت: بانک گردشگری یکی از جوان‌ترین بانک‌های خصوصی کشور است. ما در ابتدا از بانکداران باتجربه و جوانان تحصیلکرده کشور برای کادر خود استفاده کردیم و تلفیقی از تجربه و تخصص را به کار گرفتیم. تمرکز ما روی بخش گردشگری است اما در همه بخش‌های تجاری به هموطنان، خدمات ارائه می‌دهیم ‌و امیدواریم بتوانیم خدمات شایانی را طبق توافق و تعهدات به باشگاه و هواداران پرسپولیس عرضه کنیم.

در ادامه این مراسم محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ضمن تبریک ایام دهه فجر در خصوص این همکاری گفت: از مجموعه بانک گردشگری و آقایان جهانگیری، شهیدی، ثابتی، جمشیدی و … تشکر می‌کنم. نام پرسپولیس بزرگ و گرامی است. از ۱۱ سالگی هوادار پرسپولیس هستم. از بچگی از محله‌مان در پیروزی به ورزشگاه شهید شیرودی می‌رفتم تا بازی پرسپولیس را ببینم. خاطرات خیلی خوبی از پرسپولیس و هوادارانش دارم.

وی افزود: برند پرسپولیس بسیار قوی است اما متاسفانه زیر دست و پاست. برنامه‌های زیادی داریم که ان شاءالله آنها را انجام خواهیم داد. سهم هواداران پرسپولیس خوشحالی از برد بود اما حالا می‌خواهیم برنامه‌های بهتری برای آنها داشته باشیم. قرار است در ابتدا هواداران را احراز هویت کنیم و سپس با استفاده از بانک گردشگری به آنها خدمات بدهیم. ما مثلث بسیار خوبی داریم و در باشگاه پرسپولیس همراه با بانک گردشگری و شرکت آتیه داده پرداز به عنوان کارگزار برند پرسپولیس همکاری خیلی خوبی خواهیم داشت.

انصاری‌فرد تصریح کرد: از زمانی که کار را دوباره در پرسپولیس آغاز کردیم حدود ۸۰ درصد توان ما برای بدهی‌ها رفت. ما دو روز فقط برای نقل و انتقالات فرصت داشتیم اما توانستیم با صفر ریال یحیی‌ گل‌محمدی، اوساگونا و استوکس را جذب کردیم. بارها شرایط ما به مو رسید اما پاره نشد. دل پاک هواداران همیشه حامی ما بوده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: طرح‌های خیلی خوبی داریم. می‌خواهیم شرایطی ایجاد شود که هوادار پرسپولیس همه مایحتاج روزانه تا بیمه، بلیت مترو و … را از اپلیکیشن پرسپولیس دریافت کند. به هواداران نوید می‌دهیم علاوه بر نیازمندی باشگاه، بتوانیم به آنها خدمات بدهیم.

انصاری‌فرد افزود: فردا ان شاءالله با برد از دربی بیرون می‌آییم چرا که وضعیت تیم خیلی خوب است. ۵ امتیاز با تیم دوم جدول فاصله داریم و

امیدوارم با تلاش کادر فنی با دانش، بازیکنان توانمند و با غیرت و حمایت پیشکسوتان و هواداران عزیز با پیروزی هدیه خوبی به هواداران بدهیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)