پرسپولیس نیوز: مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران و پیشکسوتان استقلال بدانند از این حرف ها درباره سرخابی ها برخی تیم های دیگر که در ناز و نعمت هستند و اتفاقات به نفع آنها است بهره می برند.

محمدحسن انصاری‌فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در گفتو با سایت  باشاه پرسپولیس، پاسخ اتهامات و  هجمه‌ها علیه پرسپولیس  را  داد.

وی افزود: رفتن استراماچونی چه ربطی به باشگاه پرسپولیس دارد؟ ما کِی درمورد استقلال صحبت کردیم؟ چرا هواداران و پیشکسوتان استقلال هر داستانی را به پرسپولیس ربط می‌دهند؟! مدام می‌گویند تیم حکومتی و دولتی! در مورد استراماچونی از وزیر ورزش تا وزیرخارجه و معاونش پیگیر او هستند پس چرا زمان برانکو این اتفاقات نیفتاد؟ چرا گردن پرسپولیس می‌اندازید؟

انصاریفرد در ادامه عنوان کرد: ما ۷ مقام قهرمانی به دست آوردیم. مدرک بیاورند که یک موردش مشکوک بوده اما من مستند دارم که به پرسپولیس ظلم می‌شود. پرسپولیس دو پنجره محروم از جذب بازیکن بوده و با جوان‌ها به فینال رسیده؛ آیا شیخ سلمان پرسپولیسی بوده؟ استقلال برای سوپرجام نیامده، آیا CAS پرسپولیسی بوده؟

مدیر عامل پرسپولیس تصریح کرد: بروید ببینید در این  هشت  سال تغییرات مدیریتی پرسپولیس چقدر بیشتر از استقلال بوده است. هزینه کردها چقدر بیشتر بوده. چرا مدام علیه پرسپولیس که موفقیت های‌ با زحمت و سلامت بدست آمده حرف زده می شود و عیب کار خود را بررسی نمی کنند.

محمد حسن انصاریفرد خاطرنشان کرد: خارجی‌های پرسپولیس را با استقلال دراین سالها مقایسه کنید، تعداد کدام بیشتر بوده. استقلال این همه هزینه را از کجا می‌آورد؟ ما هیچوقت مشکلات خود را گردن تیم‌های دیگر نمی‌اندازیم. ما ۹ سال موفقیتی نداشتیم اما هواداران پشت تیم ماندند. چرا استقلالی‌ها آنقدر زود ناامید می‌شوند؟

انصاریفرد در ادامه گفت: پرسپولیس در لیگ پانزدهم با داوری ها  و تفاضل  گل در بازی آخر قهرمان نشد اما هوادار ما اشک ریخت و تیم را تشویق کرد و بعد  تیمش با همین حمایت در بحران و شادی ها هفت جام گرفت. هواداران ما پشت تیم را هرگز خالی نکردند.

مدیر عامل پرسپولیس افزود: تا استقلالی ها علل ناکامی خود را بررسی نکنند و علل موفقیت پرسپولیس را نبینند  به موفقیت نمی رسند.

انصاریفرد گفت: برانکو یازده ماه حقوق نگرفت اما صدایش درنیامد. الان آقای کالدرون طلب دارد اما به ما تا آخر دسامبر  مهلت داده اما الان می بینیم  کل دولت درحال حل مشکل بازگشت سرمربی استقلال هستند بعد می گویند از پرسپولیس حمایت می شود.

مدیر عامل سرخپوشان پایتخت در ادامه گفت: من مستند گفتم که داوری و تصمیمات و برنامه بازی ها به ضرر پرسپولیس است. چرا مستند  حرف زده نمی شود. مگر وزیر بخاطر حل مشکل استقلال تا مالزی نرفت. این چه حرفی است که می گویند آقای روحانی بخاطر طارمی به ترکیه رفتند. قرار های دولتمردان از مدتها قبل برنامه ریزی می شود و در آن مقطع باشگاه هم دنبال حل مشکل خود رفت. مگر رییس جمهور بیکار است بخاطر پرونده طارمی به ترکیه برود.

محمد حسن انصاریفرد افزود: چرا این همه هجمه علیه پرسپولیس درست شده. رفتن استراماچونی شب قبل از بازی چه ربطی  به پرسپولیس دارد که درباره پرسپولیس حرف می زنند. هواداران و پیشکسوتان استقلال بدانند از این حرف ها درباره سرخابی ها برخی تیم های دیگر که در ناز و نعمت هستند و اتفاقات به نفع آنها است بهره می برند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)